Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Marrus

Poszerzanie szerokości roboczej hederu ?

Polecane posty

Marrus    0

Czy da się w jakiś sposób poszerzyć szerokość roboczą hederu . Bo mam prasę która ma heder 1,4 m i jest to trochę wąsko . Ten sposób musi być mało inwazyjny . Kiedyś znalazłem taką prasę

http://www.wolagri.it/p4_ita.asp?pagestate=p4

jak myślicie jak by zrobić takie poszerzacze ?

Zrobiłbym po 2 każdej stronie coś ala mini gwiazdówka .

Dospawało by się to do hederu ( tak by się to dało żeby nie kończyły się na styk z bokiem hederu ale by były trochę do środka żeby się heder nie zapychał) .

Uda się to ?

Może stosujecie jakieś inne rozwiązania .

Edytowano przez Marrus

szyszko    1

Nie wiem czy o to chodzi ale np. JD 550 oryginalnie ma takie poszerzenie tylko że to jest wykonane z gumy i nie zdaje to egzaminu.

Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

Wiadomość z agroFakt.pl

Przemo666    0

zdaje egzamin bo w JD 550 jak kolega wyżej pisze masz gumowe te zęby a w Gallignani masz metalowe rurki na które są założone gumowe jakby przewody i działa to na zasadzie grabiarki . A tutaj masz Filmik jak to działa prasa mini ale ta sama zasada :)http://www.metacafe.com/watch/1051268/gallignani_mb_60/

Edytowano przez Przemo666

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez master21
      Witam ma ktoś taką prasę lub miał styczność z taką prasą polecacie ją?
    • Przez robertrolnik27
      Interesują mnie wyżej wymienione prasy z tego co zauważyłem to mają naprawdę dobre ceny ale jak z wydajnością, komfortem pracy, awaryjnością?
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko, jutro chce uruchomić prase czy przewód nr 1 (głowny przepływ oleju) moze byc w tej samej sekcji gniazd co przewód nr 2 (podbieracz) ?
      Czy może należy go wpiąć w inne gniazdo?
      W instrukcji napisane, ze zle podlączenie grozi uszkodzieniem

Pozdrawiam

• Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam mamy w zamiarze kupić prase do naszej sześćdziesiątki i tu moje pytanie jaką prase wybrać żeby się nie zamęczyć ciągnika, na co zwracać uwagę przy kupnie prasy?
      Zastanawialiśmy się nad Krone KR 125 lub 130 czy to dobry wybór?(Jeśli by mógł ktoś napisać coś o tej prasie jak z awariami i częściami).
      Fundusze na to przeznaczone są niewielkie max. 15 tyś.
      Prosze o podpowiedzi pozdrawiam Czazal ^^

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.