Zaloguj się, aby obserwować  
samelamborghini

Elektronika w DF,Lamborghini i Same

Polecane posty

Mam takie pytanko do uzytkowników Lamborghini,DF,Same czy w tych ciagnikach jest awaryjna elektronika jesli tak to co sie psuje. ;)Pilne bo w sobote zamawiam ciagnik i musze dokonac wyboru miedzy GS a PL.

Edytowano przez samelamborghini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Mi w wersji GS-a raz padły pół biegi i sprzęgłó to które znajduje się w dźwigni zmiany biegów. Wina to przetarty kabelek który był za krótki. Ale po naprawie nie narzekam :) Lamborghini ma 1700 mtg. I ja bym wzioł wersję PL :D

Edytowano przez podcepiomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze w PL blokuje sie podnosnik po 2 minutach i nie mozna opuscic ani podniesc podnosnika a zeby go odblokowac trzeba nacisnac przycisk do opuszczania i podnoszenia w otpowiednim miejscu i momecie zeby sie odblokowal czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Prawde powiedziwszy to pierwsze słysze. Chyba że w Agrotronie serii M coś takiego by się działo bo to ten podłokietnik jest od niego wzięty. A to mówił ci użytkownik czy osoba która słyszała jak dwóch rozmawiało że tamten gdzieś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

To skoro takie rzeczy słyszysz od przedstawiciela DF to moim zdaniem mają kiepski serwis który boi się elektroniki i tylko olej potrafią wymienić bez instrukcji obsługi. Miałem kiedyś podobny przypadek jak jeszcze kręciłem się za R2 w wersji GS. Również odradzali, bo jak padnie EHR to będę nie zadowolony i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

To gratulacje i niech jak najszybciej przybywa :rolleyes:


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt933    3

Jeśli nie jest to tajemnicą to można wiedzieć ile i u jakiego dealera zamówiłeś tego Agrofarma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Jak już go będziesz miał to daj znać na forum :) Chętnie poczytam bo również będę brał taki tyklo za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj