Zaloguj się, aby obserwować  
mlodyrolnik21

MLEKOVITA

Polecane posty

Proszę pisać kto należy do mlekovity i do jakiego oddziału i takie różne ciekawości które dotyczą tej dużej firmy mleczarskie . I co się dzieje w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja naleze. oddział wysokie mazowieckie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franex    0

Co można powiedzieć cena nie najwyższa, ale wyższa od średniej ceny płaconej przez różne mleczarnie i zazwyczaj stabilna, do tego nie pamiętam żeby spóźnili sie kiedyś z przelewem pieniędzy...

Edytowano przez franex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

co oznacza cena nie najwyższa ? konkrety


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jaką ma ceną za litr mleka przy jakim białku, tłuszczu i jakiej ilości albo podać cennik.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatek    3

Cena nie najwyższa... Wiesz, ja bym dziękował Bogu gdyby cena nigdy nie spadła poniżej 1,20 zł. A teraz jak dają nam ponad 1,30 to jest super. Uważam, że nie ma na co narzekać! Mlekovita oddział w Działdowie tak dla jasności, 29 tyś litrów, białko 3,41% tłuszcz 4,71%.

Edytowano przez szatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Oddzaiał Lubawa 1,4 zl za 15 tys l mysle ze cena ok

A co do tego ze 1,3 zl za l przy 29 tys l to nie wiem czy to tak "super" moim zdaniem to szalu nie ma przy tej ilosci 1,47 to juz uczciwa zaplata ale tez nie jakies ogromne kokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatek    3

Ja dostaję w tym momencie 1,36zł, a tamtą cenę podałem dla przykładu. Tak jak pisałem wcześniej, uważam, że gdyby cena nie spadała poniżej tych 1,30zł to byłoby świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mitek2    0
Dnia 16.03.2011 o 20:45, mlodyrolnik21 napisał:

Proszę pisać kto należy do mlekovity i do jakiego oddziału i takie różne ciekawości które dotyczą tej dużej firmy mleczarskie . I co się dzieje w tej firmie

Pracował ktoś w Mlekovicie jako kierowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj