Kondzik

Rozrzutniki Apollo

Polecane posty

Kondzik    0

Witam. Co myślicie o rozrzutnikach obornika apollo? Szczególnie interesuje mnie apollo 8 którego zamierzam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

też właśnie się zastanawiam ale nad 11, podobny jest warfarmy 265A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

Ja mam 14 i po pierwszym sezonie bez zarzutów. Co będzie dalej zobaczymy B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Jak myślicie? Kubota m7040 (71-74 KM) nie będzie miała z nim problemów? I jak ten rozrzutnik się sprawuje przy wożeniu kukurydzy? Zdjęcie adaptera jest dużym problemem??

Edytowano przez Kondzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także zastanawiam się nad Apollo 11 lub Tytan 10 nie wiem co wybrać ciągnik do tego rozrzutnika to Zetor proxima 8441 nie wiem tylko czy da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego krzysiek1994 lżej będzie miał na pewno z Apollo bo ten rozrzutnik jest na jednej osi a jak masz możliwość to pomyśl nad Joskinem Siroko bo jest droższy i mocniejszy ale taki sam jak Apollo.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Także zastanawiam się nad Apollo 11 lub Tytan 10 nie wiem co wybrać ciągnik do tego rozrzutnika to Zetor proxima 8441 nie wiem tylko czy da radę

Przeczytałem gdzieś na forum że ktoś ma Apollo 11 i mówi że zetor proxima chodzi z nim bezproblemowo :)

 

Tu jest apollo z nadstawkami objętościowymi (te czerwone) :)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/152807-unia-brzeg-apollo-8/

Edytowano przez Kondzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Zapytam jeszcze raz bo to dla mnie bardzo ważne. Jak myślicie? Kubota m7040 (71-74 KM) będzie miała problemy z Apollo 8? I jak ten rozrzutnik się sprawuje przy wożeniu kukurydzy? Zdjęcie adaptera jest dużym problemem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Właśnie bardzo mnie interesuje wożenie kukurydzy bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii albo filmów które by pokazywały te rozrzutniki w takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

No już Apollo 8 zamówiony. Mam nadzieję tylko że nie będę musiał długo na niego czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Może na forum znajdę jakąś odpowiedź. Bo nie wiem co zrobić gdyż dźwignia od hydrauliki blokuje mi się w położeniu pływającym. Więc chcąc włączyć posuw w rozrzutniku będę musiał ja ciągle trzymać. Jest jakiś sposób regulacji żeby dźwignia zatrzymywała się w położeniu dającym ciśnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Ja przy tytanie 10 plus nie zdejmuje adaptera do kukurydzy i mam na kopcu równiutko rozłożone tylko nie podnoszę tej klapy co osłania walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj