kubcio14

samochód po mleko

Polecane posty

kubcio14    0

witam

mam pytanie czy kierowca mleczarki jak zabierze mleko z jednej wsi i zawiezie do mleczrni to czy potem jedzie po mleko do drugiej wsi. Czy nie wiecie ile zarabia taki kierowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierowca tak długo jeździ aż ma pełen samochód zależy ilu ma dostawców w wiosce i jakiej wielkości gospodarstwa ma na trasie nie zawsze ma pełen w jednaj miejscowości, a jak jest pełen jedzie do mleczarni spuszcza mleko i z powrotem wraca na trasę obracają ilościowo różnie bo nie mają równych zbiorników na samochodach.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

przypuszczam ze ma z gory ustalona trase i czy to bedzie w obrembie jednej wsi czy kilku to zalezy od ilosci gospodarstw i mleka!!! Ile zarabia kierowca??? Jak wszedzie duzo..;-) a tak na powaznie to znajac zycie to jak ma netto 1500 to ma super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

kierowcy w łowiczu mają od 2500zł do 3400zł max ale kierowcy to słabi są u mojego wujka na leszu się zapadła i usiadła na osiach na 4 ciągniki wyciągali... a podwórko u mnie masakraa


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

przypuszczam ze ma z gory ustalona trase i czy to bedzie w obrembie jednej wsi czy kilku to zalezy od ilosci gospodarstw i mleka!!! Ile zarabia kierowca??? Jak wszedzie duzo..;-) a tak na powaznie to znajac zycie to jak ma netto 1500 to ma super

ustalona trasa, jak leci z beczką na przyczepie to czasem beczkę zostawia w jakiejś mieścinie, zbiera mleko do cysterki na samochodzie. Później wraca (tak trasa ustalona żeby było uzasadnione ekonomicznie) a raczej opuszczająć np daną gminę podpina przyczepę z beczką co uprzednio ją odpiął i leci dalej.

Jednym pojazdem łatwiej manewrować po rozpie***nych podwórkach.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

trasa ustalona tak żeby miał pełen samochód a zarobki w jednej mają 1100 na rękę i zadowolony że tak dużo a drugiej 2000-2500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

U nas co dwa tygodnie sie zmieniają kierowcy, oni raczej trasami sie zmieniają, nie wiem jak w Rykach ale w SM Biała Podlaska 2000 netto plus premie i dodatki


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

U nas samochód nie ma nawet licznika bo jest za drogi :lol: a kierowcy ci sami odkąd pamiętam, są wporzo goście


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montifan    0

w olecku pobudka o 4 rano ale powyzej 2k to nwyciagaja napewno. i jezdza na dwie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

w mlekpolu to kierowcy zarobki mają bardzo dobre i jeszcze dochodzą od rolników kieszonkowe to kasa jest podwójna na miesiąc ponad 5tysiacy mają. Tylko w nocy o drugiej godzinie już jadą po mleko zbierać od rolników.A potrafią do mlekpolu wracać po 22 jak samochód się zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierowca w mleczarni dużo zarabiać nie powinien bo tyle co sobie mleka urwie u tych co nie przypilnują a później na wspólnika gdzieś z gospodarstwa sprzeda do mleczarni to później i tak dorówna w zarobkach nie jednemu kierowcy co na międzynarodówce nagina.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franex    0

"uczciwej" kasy to ma ok 3000zł, sam nie wieżyłem że kradną mleko dopóki u takiego jednego gościa nie zobaczyłem że zostawia kaske za każdym razem a kierowcy mu mleko dopisują, i to zazwyczaj wszyscy tacy są, bo przeciez się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

jeden kierowca mówił,że ciężko ale dobrze płacą za miesiąc da się wytrzymać, tu chodzi o kasę.Też u sąsiada widziałem jak na koniec chodzi ostatni dostawca trasy wody 50litrów dolewał.A za wodę rolnik płaci dla kierowcy po 0,50groszy za litr,no i jeszcze te litry mleka co nakradł od rolników prawdo podobnie dopisuje ostatniemu po 1zł/litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubcio14    0

A nie wiecie jak ta praca wygląda w mlekovicie w Wysokiem Mazowieckiem chodzi mi o zarobki i takie ogólne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

jeden kierowca mówił,że ciężko ale dobrze płacą za miesiąc da się wytrzymać, tu chodzi o kasę.Też u sąsiada widziałem jak na koniec chodzi ostatni dostawca trasy wody 50litrów dolewał.A za wodę rolnik płaci dla kierowcy po 0,50groszy za litr,no i jeszcze te litry mleka co nakradł od rolników prawdo podobnie dopisuje ostatniemu po 1zł/litr.

Chciałoby się zawołać: "..... WIDZISZ I NIE GRZMISZ " ;[


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franex    0

@TOMEK0603 z tą wodą to autentycznie to samo słyszałem, aż nie mogłem w to uwieżyć... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

czytam i nie wierze własnym oczom.przypomina mi to aferę z pawulonem. kierowca dostaje "kieszonkowe" od rolnika za załatwienie dobrej klasy? powstaje pytanie - a jak wszyscy maja dobre mleko to co? czyż taki kierowca nie wpadnie na pomysł żeby te mleko pogorszyć?i wtedy jak dobry wujek wybawi nas z kłopotu? oj panowie sami dajecie się nabijać w balona. toż to zwykła korupcja i powinna się tym zając julka piterowa bo ostatnio chyba nie ma zajęcia.osobiście miałem chyba tylko dwa przypadki zaniżenia ilości mleka i było to w granicach 20l na odbiór. zbiornik mam wyskalowany i listwa pokazuje z dokładnością + - 2 litry.odkąd pamietam zawsze w mleczarniach (a w szczególności w zlewniach )były jakieś afery. jeszcze w latach osiemdziesiątych maksymalny tłuszcz to był 3,2 i zlewniarz twierdził że dopisał kilka kresek oczywiście oczekiwał za to rekompensaty. w roku referencyjnym oddając do zlewni uzyskałem 4.1 a w następnym jak zacząłem bezpośrednio oddawać to rzadko kiedy był mniejszy jak 4,4,na koniec pytanie- co znaczy "wporzo goście" 1. taki co to przyjeżdża mówi dzień dobry, zagada o pogodzie i kryzysie na bliskim wschodzie czy

2. koleś co to pozwoli za drobna opłatą zamienić próbki mleka, wlać na koniec trochę nie wiadomo czego z baniek, lub dopisze kilka litrów wody zamiast mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Wporzo goście oznacza że kierowcy przynajmniej dwóch to naprawde fajni ludzie a jeździ do mnie 4 kierowców, ale też prawdę trochę piszesz kiedyś wykryto u nas w mleku antybiotyk, choć nic na 100% nie było nic dawane i 400 litrów szlag trafił i kontrole badania dodatkowe i okazało się że byliśmy czyści , wniosek taki albo zwykła pomyłka albo kierowca wtedy ten 3 był musiał podmienić próbki


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wiec nie jest tak słodko ja by się wydawało wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :) 1 Słabi kierowcy - gosciu myśli ze to jest jazda po polu ciągnikiem 2 Podwórka często nie utwardzone nie przystosowane do wjazdu samochodu ciężarowego ! a wystarczy tanim kosztem takie podwórko utwardzić kamieniami odśnieżania zimą nie wspomnę już :) Nie mowie o mniejszej grupie dostawców co naprawdę dbają o zapewnienie warunków do odbioru mleka. Ale żeby nie było ze tylko rolnik jest zły kierowcy maja wiele na sumieniu :) Tylko najfajniejsze jest ze w tej pracy nawet jak chcesz być uczciwym to się nie da :) Zamiana próbek nie wchodzi raczej w grę są znakowane i układane w kolejności wiec bardziej możliwa jest pomyłka w laboratorium ! Przekazanie rolnikowi tej wspanialej wiadomości :) ze ma mleko zlej jakości tez dla kierowcy jest przyjemnością bo później wpływają życzliwe telefony od życzliwych osób ! A teraz najfajniejsze uwaga zarobki to 1500zl :) + wstawanie 0 3 00 rano i zima jazda do bólu + Ofiary od rolników w postaci datków :) wynikające nieuczciwy kierowca +nieuczciwy rolnik = korzyści dla nie licznych dostawców :) Kalendarz możesz sobie troszeczkę sobie przerobić wykreślić święta na czerwono bo i tak ciebie nie dotyczą. Ale jeszcze naszczescie istnieją podobne stanowiska pracy na utwardzonych drogach uczciwe zarobki na pewno nie mniejsze ! weekend możesz spędzić z dziewczyna z zona jak kto woli Praca niektóre osoby jako mleczarz z mobilizowała i korzysta z systemu edukacji :) Bo uwierzcie nie liczni się rodzą tylko z kierownica w dłoni i wczesnej lub później praca jako kierowca obojętnie gdzie przestaje być atrakcyjna i się coraz mniej podoba ! Wiec praca taka średnia praca jak praca :) z boku fajniej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

zico nie zgodzę się z tobą nie tak łatwo jeździć ciągnikiem po polu :lol: <_< a utwardzić podwórko tez nie tak prosto ostatnio wrzuciłem z 5 ton kamienia na 50 m2 i dalej bajorko :o

 

Zamiana próbek jaki to problem przelać z jednej do drugiej znajomy ojca brał nawet 2 próbki (drugą komuś) najpierw się ukrywał chował za pazuchę , a w końcu nam poszło po klasie ;[ i się obraził i zmienił trasę :lol: co ciekawe zawsze miał czas raz nawet z 0,5 godz siedział na kawie

 

Ale żeby nie było kiedyś jeden jeździł i nie było problemów czy i w zbiorniku i na drodze jak trzeba było to przez zaspy szedł a nieraz i polem :D . A jeden to tak kombinował że pod szopę podcofał jak błoto było aż się zawiesił konkretnie :lol: ;[

 

Więc zależy wszystko jak wszędzie od człowieka zazdrościć nie ma czego bo dobrze jest zawsze tam gdzie nas nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj