Polecane posty

Antekpirat    0

Witam

Mam taki problem Prz wciskaniu sprzegla wyswietlacz mi przygasa tak jakbym swiatła właczał i wyłączał .

Jakies zwarcie ? Ktos miał taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

ja mam na sprzedanie 9 sztuk wiszacych + skrzynka na narzedzia

Tylko od 5120 ale to bez roznicy bo do wszystkich pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123wojtex    5

A jeszcze coś mam na błotniku lewym tylnym przy schodkach i na siedzeniu tabliczkę 50000 edition co to znaczy??? Końcówka serii bo wyprodukowany jest w 1997r

Edytowano przez 123wojtex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case5120    0

Jak pewnie wszyscy pewnie wiedzą zaczęło się robić zimno, a co za tym idzie to na pewno problemy z odpalanie ciągników.

I ty mam pytanie do posiadaczy Maxxum'ów lub osób którzy mieli podobny problem.

A mój problem jest następujący:

mam na 100% działającą świece żarową lecz przy niej mam zalutowano końcówkę, nie ma żadnego wężyka idącego od niej do chyba filtra paliwa,

chciałbym się spytać jak jest u was z tą świecą czy macie jakieś wężę, gdzie one dochodzą i co nimi idzie, paliw??

Bardzo bym prosił o foto tego wężyka

Dołączam zdjęcie, chyba chodzi mi o ten wąż

post-40892-0-47741700-1323289058_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

Panowie mialem problem z kierunkiem jazdy ale juz dziala

i mam pytanie czy czujnik temperatury oleju ma cos wspolnego z biegami i jak ktos moglby sprawdzic

ile pokazuje Ohm w zlaczniku jest tabelka odpowiadajaca okreslonym temperaturom

post-22335-0-36938600-1323773712_thumb.jpg

post-22335-0-49265300-1323773834_thumb.jpg

Edytowano przez Antekpirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek279   
Gość lucek279

tak w kabinie masz koło dżojstika takie rysunki trzeba go przesunąć do przodu tylko o jeden ząbek bo ono się tam dzieli na parę stopni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekkol    0

Mam problem z case 5150 podczas jazdy blokują się hamulce, raz jedno raz drugie koło może ktoś może pomuc z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C4240    0

Witam serdecznie wszystkich forumowiczy :)

Mam pytanie do osób które miały podobny problem lub wiedzo coś na ten temat...

A więc tak, mam Case 5120 4 półbiegi pod obciążeniem, dziś jak jechałem to zauważyłem coś niepokojącego.

Mianowicie jadę na 3 półbiegu przełączam na 4 nic się nie dzieje a po 3 sekundach zapala się kontrolka od sprzęgła(na samym dole po lewej stronie), mało tego gdy później chce zmniejszyć półbieg to nic się nie dzieje (tylko kontrolka się świeci i mogę przełączać ile che i tak nic się nie dzieje). Żeby znikła ta kontrolka muszę wcisnąć sprzęgło i zmniejszyć na 3 półbieg i wszystko wraca do normy dopóki znowu nie próbuje włączyć 4 półbiegu.

Jeśli ktokolwiek miał, lub wie z czego wynika ten problem to proszę o informacje będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitru    0

Witam

zacznij od sprawdzenia elektrozaworów półbiegów na skrzyni. Moduł sterujący skrzyni widzi błąd i zapala kontrolkę i rozłącza cewki kierunku jazdy.

Są 2 możliwości: albo elektrozawór nie dostaje prądu lub jego cewka jest przepalona albo elektrozawór jest sprawny a układ nie utrzymuje ciśnienia na koszu sprzęgłowym 4 półbiegu.


Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack83    28

raczej stawiam na tgo drugie.przekładki do wymiany na czwartym koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

jak ci sie zaswieci kontrolka to wcisnij sprzeglo i trzymaj ta kontrolka zacznie migac policz ile razy mignela i napisz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C4240    0

Powiem tak, narazie problem znikł. Ale jak rusze w pole to pewnie znowu sie pojawi, bede pisał jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C4240    0

jak ci sie zaswieci kontrolka to wcisnij sprzeglo i trzymaj ta kontrolka zacznie migac policz ile razy mignela i napisz tu

Więc tak jak mówiłem zacznie sie praca zaczną sie problemy :)

Słuchaj zrobilo sie tak ja wyżej pisałem, wcisnołem sprzegło czekałem aż zniknie. Po chwili znikła, nastepnie 1 raz mygneła i przestała swiecić. Co ciekawe puźniej robile jeszcze ok 2h i wszytko było wporządku.

jabyś mógł wyjaśnić o co chodzi z tymi mignieciami kontrolki byłbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

Miganie kontrolki sygnalizuje bład

w twoim przypadku komputer nie otrzymuje lub otrzymuje wielokrotny sygnał elektryczny od sterowania połbiegami

sprawdz moze polaczenie miedzy tymi urzadzeniami a jesli problem nie zginie to jest uszkodzony przelacznik od polbiegow

ja mialem to samo i rozebralem to pudelko przeczyscilem nasmarowalem i narazie dziala ale znowu mam inne kody bledow

mryganie 5 razy i 6 razy Jedno jest od połbiegow a drugie od spregła i sie boje zeby nie trzeba bylo robic skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszm544    0

Witam mam problem z case 5120 nie chce mi się włączyc przedni napęd. co mam zrobic? proszę o jak najszybszą odpowiedz zgóry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

elektrozawor jest chyba ?

Patrzac z tylu po prawej stronie z boku na wysokosci osi

Wszystkie elektrozawory powinny miec od 6 do 9 ohm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setius    0

Witam

 

Mam problem z case 5120. Wracajac od mechanika ktory robil mi sprzeglo zredukowalem bieg z 4 na 3 i cos strzelilo ciagnik zatrzymal sie nie chcial przez pewien czas jechac po minucie podjechalem jeszze troche i dalej to samo. Skonczylo sie ze siasiad przycholowal mnie. Nie dziala wspomaganie kierownicy biegi automatyczne jak i te normalne nei dizalaja. moge je wrzucac bez sprzegla. Pali sie kontrolka po lewej stronie. Jestem kompletnei zielony w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack83    28

no to grubsza sprawa wyglada.kosze sie posypały?niech wypowiedzą sie znawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Dodam ci że ten pseudo "MECHANIK" Od zetorów i ursusów chciał się nauczyć na Case i mamy efekty... Zawieź mu go spowrotem niech go robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setius    0
Napisano (edytowany)

Witam ponownie,

 

Dzis odpalilem ciagnik jezdzi normalnie wszytsko dziala. Ten sam mechanik przyjechal wymontowal mi pompe i rozdzielacze nei meirzyl cisnienia nic. Przy napraawie sprzegla zmierzyl mi cisneinei na pompie wynioslo 18 atmosfer. Po wymontowaniu pompy byly jakies luzy na lozyskach wzial ja i rozdzielacz ma sie odezwac za tydzien.

 

Wsadzilem juz 6 tysiecy w remont owego sprzegla. Teraz ta pompa... jest ciekawie

 

Za kazda pomoc bede wdzieczny

Edytowano przez Setius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj