Polecane posty

azek    0

Witam czy moze ktoś wie coś na temat Renault Celtis ?Czy może tkoś taki ma i czy dobrze sie sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Mam takie pytanie amianowicie czy w case 5140 byla stosowana jedna skrzynia biegow czy kilka rodzai bo ostatnio widzialem skrzynie z dwiema identycznymi wajchami obok siebie takimi jak od zmiany biegow a nie jak prawie zawsze dzwignia od zmiany biegow glownych oraz prosta nizsza dzwignia od zmiany polbiegow wiec czy sa to dwie rozne skrzynie czy tez ktos tylko zamontowal sobie wajche do zmiany polbiegow taka jak od biegow glownych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

czyli z e sprzeglem czy tez tak jak w tej innej bez sprzegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7340z    121

Mam pytanie nie chciałem zakładać nowego tematu to napisze tutaj mianowicie kupiłem case 5150 i nadeszła pora wymiany oleju w silniku a nie wiem jaki wlać pomórzcie jaki mam wybrać ?

Edytowano przez zetor7340z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas8595    0

Witam ja leje oleje Fusza i moi znajomi terz a co do tych polbiegow to zmieniasz ze sprzeglem moze ktos wie dlaczego nie rozlancza przedniego napedu i blokady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

sprawdz elektrozawory

naped przedni jest caly czas na cisnieniu jak zalaczasz przodek wtedy cisnienia nie ma i przodek ciagnie. sprawdz elektrozawory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkuspinex    0

Witam mam pytanie wie może ktoś jak hamulec ręczny się naprawia w case 5140? Nie mogę już go naciągnąć! na jakiej zasadzie on działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

ja wymienialem w tamtym roku reczny bo sie starl 1cm i pompa. przeciagnela opilki

ale na dniach bede rozpolawial jak tylko zloze polbiegi to moge ci cos opisac

co do dzialania to sa 2 tarcze i przekladka zlozona z 2 blach i gdy zaciagasz reczny to sie przesuwaja w odwrotne kierunki i kulki pomiedzy nimi maja swoj tor i sie rozszerzaja blokujac walek

Edytowano przez Antekpirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

Moze ktos. z was mial taki problem z podnosnikiem

Po odpaleniu ciagnika podnosnik automatycznie idzie do gory

a powinien zostac nieruchomy

nie mozna go opuscic. elektrozawory dzialaja

te sensory z tylu przejrzalem nie blokuja sie

Moze ktos cos wie bo mi juz pomyslow brakuje

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

PILNE.........

Moze ktos sprawdzic czy gdy zostawimy podnosnik uniesiony i zgasimy ciagnik to

. po wlaczeniu zaplonu ale nie odpaleniu jak wlaczymy podnosnik to czy reaguje na opuszczanie wajcho i guzikami z blotnika czy sie opuszcza??

Edytowano przez Antekpirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

wielkie dzieki

ale to mi wcale nie pomoglo

myslalem ze sie opuszcza to by cos pomoglo a tak to dalej jestem w du......

 

i juz po sprawie dziala

Edytowano przez Antekpirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

witam nie dawno kupilem case 5120 i mam pytanie jakie oleje polecacie do silnika i skrzyni, ile ich wcchodzi? i gdzie jeszcze trzeba wymienic i jakie? mam 14 litrow turdusa do silnika ale nie wiem czy go lac czy kupic cos leprzego? mam jeszcze pytanie czy pozom oleju w skrzyni sprawdza sie na odpalonym czy zgaszonym silniku?

Edytowano przez jasiuhonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

do silnika 15W40 jak sie nie myle do skrzyni trans cos tam w postach wyzej masz napisane

a kazdy olej sprawdza sie na zimnym silniku co do ilosci to jest hyba na 3 stronie napisane gdzie ile sie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

do silnika 15W40 jak sie nie myle do skrzyni trans cos tam w postach wyzej masz napisane

a kazdy olej sprawdza sie na zimnym silniku co do ilosci to jest hyba na 3 stronie napisane gdzie ile sie leje

 

dzieki kolego juz znalazlem info o tych olejach. w silniku zmienie dzisiaj , ale nie wiem co zrobic ze skszynia bo jest czysty i lepki wyglada jak nowy ale niestety na zgaszonym silniku jest 0,5 cm ponizej minimum... nie wiem jaki byl lany wczesniej i nie wiem czy mozna dolac jakis uniwersalny? czy lepiej nie ryzykowac i wymienic caly? pozdrawim

 

do silnika 15W40 jak sie nie myle do skrzyni trans cos tam w postach wyzej masz napisane

a kazdy olej sprawdza sie na zimnym silniku co do ilosci to jest hyba na 3 stronie napisane gdzie ile sie leje

 

dzieki kolego juz znalazlem info o tych olejach. w silniku zmienie dzisiaj , ale nie wiem co zrobic ze skszynia bo jest czysty i lepki wyglada jak nowy ale niestety na zgaszonym silniku jest 0,5 cm ponizej minimum... nie wiem jaki byl lany wczesniej i nie wiem czy mozna dolac jakis uniwersalny? czy lepiej nie ryzykowac i wymienic caly? pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

0,5cm ? daruj osbie dolewki jezeli nawet codziennie używana jest hydraulika tam jest kilkanaście litrów zapasu na narzedzia zewnwtrzne także spokojnie. koniecznie wymień filtry i sprawdzaj systematycznie poziom oleju w silniku bo turbo lubi lykac lub silnik może już zużywac olej. turdus to jeden z lepszych olei silnikowych sam na takim jeżdze. a jezeli zdecydujesz sie na wymiane oleju hydraulicznego to nie lej byle czego a napewno nie hl-u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

0,5 cm zamalo to spokojnie z 5 litrow brakuje.

to jak w silniku bedzie brakowac to po co dolewac?

do skrzyni najlepiej wlac. olej dedykowany

Ja w tej chwili testuje agrol-u

jak wszystko ladnie dziala lej orginal

Edytowano przez Antekpirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

0,5 cm zamalo to spokojnie z 5 litrow brakuje.

to jak w silniku bedzie brakowac to po co dolewac?

do skrzyni najlepiej wlac. olej dedykowany

Ja w tej chwili testuje agrol-u

jak wszystko ladnie dziala lej orginal

 

czyli dolewac jakis uniwersalny czy zmienac calosc na nowy? dzis jak postawilem ciagnik na rownym terenie i sprawdzilem poziom to brakuje okolo 3mm w silniku juz zmienilem na fuch mam nadzieje ze bedzie dobry... jutro woze obornik a w piatek przetestuje go w orce... myslicie ze da rade w plugu 4 obrotowym lekkim eberharda? czy odkrecic jedna skibe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

ja jak kupilem swojego to tez olej byl czysty. to mowie rok pochodzi i wymienie

i zeszlo sie 3 lata az stanol u mnie sie nie napracowal a mial opilki w oleju. i pompa siadla

przetestuj go i wymien na nowy.

bedziesz wiedzial na czym jezdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

a tez masz 5120? jakim plugiem orzesz? ja zapiolem go pod 4 obrotowa i podnosi i obraca bez poblemu zobaczymy co pokarze w polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antekpirat    0

w galeri mam 5120 wiec taki chyba mam

pluga brak al mialem podpiety 4 x40 to uwazam ze jest wystarczajacy a obrotowka coz

zalezy jaki plog jaka ziemia pociagnie tylko przodek dociazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj