Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez abs100
      Przyszedł czas, że upatrzyłem sobie dwie kosiarki. Mianowicie mam na oku Pottinger Nova Car 290 na centralnym zawieszeniu oraz Claas Disco 3100 też na centralce. I tu moje pytanie która z nich jest wytrzymalsza? Macie jakieś opinie na ich temat?
    • Przez Rolnik551
      Da radę rozjechac ciągnik od tyłu muszę doiść do skrzyni a nie chce reduktora i wszystkiego rozbierać 
    • Przez Baumax
      Witam kupiłem sieczkarnie pottinger mex 2s, niestety nie mam u siebie walka wiem taki który by pasował, wszystkie za długie.
      Nie mogę w żadnym sklepie zanleźć takiego wałka bo z tego co wymierzyłem to musi on mnieć 50cm, macie jakieś pomysły ?
    • Przez RU68
      Witam mam już jakiś czas pług pottinger servo 35 już coś zaorał ma jeszcze fabryczne lemiesze ale co dziwne lemiesze do wymiany - normalne lecz piersi i odkładnice też pytanie brzmi lemiesze takie dobre czy reszta do niczego części na jeden korpus dostępne prawie  tylko oryginały (brak zamienników )ale ich cena to nawet określenie horror jest słabe.Czy ktoś już  spotkał się z takim przypadkiem normalnie około 5-7 dobrych lemieszy wymiana piersi a po 15 lemieszach odkładnica  wiec przestrzegam innych naiwniaków że POTTINGER to coś nadzwyczajnego  .Jedno co muszę przyznać to na glinach i rędzinach gdzie inne pługi ryją ten jednak orze bez problemu i to jedyna zaleta ,ale musi być ustawiony odpowiednio a to już nie lada wyczyn  nawet serwisanci biorą dystans  
    • Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć sieć karmie pottinger mex 2s. Zmieniłem obroty wałka z 540 na 1000 i kosi elegancko tylko jest takie ostrzeżenie i do końca nie rozumiem (w załączniku) 
      Na razie jeżdżę na 1 polowej i obrotach 1500 bo kuku duża ale nie wiem czy dobrze robię bo nie rozumiem tego ostrzeżenia

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.