Ferdek07

Poziom oleju w skrzyni z wizjerem

Polecane posty

Ferdek07    75

Może głupie pytanie, ale jak sprawdzacie poziom oleju na tym wizjerze w skrzyni (dotyczy r3/agrofarm/explorer3 wszystkich 85tek) i nie wiem jakich tam jeszcze to poziom oleju ma być na zgaszonym odstanym ciągniku, czy zaraz po zgaszeniu, czy na pracującym ciągniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Ja słyszałem znowu, że tylko ma tam być widoczny olej na zimnym jak i na rozgrzanym, ile w tym prawdy... Serwisanci są różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

heh ciekawe, jak na pracującym ma być cały oleju to ja pierdziu, najpierw to chyba pod poziomice trzeba by ciągnik ustawiać ;) w sumie to jest różnica około 3-4l jak na zgaszonym cały wizjer, to na zapalonym po zakałataniu tylko widać olej zresztą dolać można ;)

Pytanko olej 10w30 i olej universal akrosa czy to się miesza?

i co w końcu fabrycznie mogło być zalane czy byłby to jakis 10w30? bo na przeglądzie pierwszym to chyba universal dolewali heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

ciągnik musi być zgaszony przez conajmniej 5 minut, podnośnik ma być opuszczony i ciągnik ma stać na równym podłożu - tak mam w instrukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ciągnik musi być zgaszony przez conajmniej 5 minut, podnośnik ma być opuszczony i ciągnik ma stać na równym podłożu - tak mam w instrukcji ;)

w secie to masz bagnecik a nie wizjer, heh to na zgaszonym macie połowę tak oki spox, to po co mi na pierszym przeglądzie doburbonili ze 3l jeszcze że na zapalonym miałem na wizjerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

wszyscy macie tak na poziomie tej szybki, bo 5 min po zgaszeniu jest niski poziom a jak odstoi cały dzień to jeszcze rośnie z 1 cm także trudno okrelić, 2ga sprawa dokładnie na równym stać musi ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj