Polecane posty

1994szymon    15

Ostatnio w necie znalazłem ogłoszenie od jednego dilera z Ukrainy. Ma od NH TL5060 (100KM) za dosyć przystępną cene. Sami zobaczcie: http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/980722/New-Holland-TL-5060.html . Opłaca się wynajmować transport (z Poznania jest tam ponad 1,5 tys km w jedną stronę). Czy są w Polsce takie tanie NH na sprzedaż (koniecznie nowy)? Jest ale 2x droższy: http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/1591734/new-holland-tl5060.html

 

Pozdrawiam: 1994szymon

Edytowano przez 1994szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Dowiedz sie ile opłaty celne Cie wyniosą, oblicz cene brutto i dodaj transport, tłumaczenia papierów na pewno i inne pierdoły, może Ci wyjść to samo co w Polsce;] Rocznik 2008 zauważ


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

A kto Ci sie podejmie serwisowania go?;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Dowiaduj sie co i jak ale i tak go nie kupisz, to nie jest takie proste, z Unii ściagniesz bez problemu ciągnik, z Ukrainą czy Białorusią niestety problem może być


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

No właśnie kolego musisz zwrócić uwagę na wszystkie opłaty zwiazane z papierami i transportem a szczególnie musisz się liczyć z tym że to jest Ukraina i zarobić chcą też panowie w czarnych furach. Niestety tak jest za naszą wschodnią granicą :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Amen;] Gdyby koleś przywiózł Ci ciągnik pod dom i określił koszty transportu, to wtedy wiesz na czym stoisz, a tak możesz sie tam na pusto przejechać i nie wrócić z nim


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    702

Odradzam takiego zakupu ze względu głównie na serwis. W razie jakiejś awarii jestem pewien, że będą kłopoty. U mnie znajomy kupił NH TD80 w jakiejś Agromie za Łodzią, poszła mu od czegoś linka pojechał do Łowicza to kazali mu tam jechać gdzie ciągnik kupował choć towar na stanie mieli <_<


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

to mnie się zdaje jest jakiś import prywatny z krajów trzeciego świata(i ten ukraiński i polski),te TL-ki na nasz rynek w 2008 wyglądały ciut inaczej.

albo jakaś podróba-cena jak za chiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Krótko mówiać sprowadznie tego ciagnika, zapłacenie CŁA itd wyjdzie o wiele drożej niz dwukrotność jego zakupu.

W dodatku serwis nie bedzie Ci jechał 1500km!! Odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek000    0

Po pierwsze to jest mechaniak ok. 30 tys. tańsza wersja po drogie jak kolega wcześniej mówił będzie problem z papierami a po trzecie jakoś on dziwnie wygląda jak by na prawdę na Chiny robiony :D a z serwisem to problemu to by nie było

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Przedewszystim żaden diler nie ma prawa odmówić serwisowania ciągnika choćby i z zagranicy był przywieziony dzwonisz do Płocka zgłaszasz to i na drógi dzień mają ciepło sami do ciebie zadzwonią zeby zrobić bo mają taki obowiązek podpisując umowę dilerską. Miałem taki problem z Agromą Białystok koleś od nas kupił, sprowadzaliśmy z niemiec Casy a oni stwierdzili, że nie będą serwisować nie wiele zabrakło, żeby stracili dilerstwo, bo w naszym przypadku pismo poszło do niemiec a oni do włoch do głównego zarządu CNH. Więc nie dajcie się robić w balona kupujecie tam gdzie najtaniej a serwisujecie gdzie najbliżej. Inny przykład jak bym kupił samochód u siebie w Siedlcach, pojechał na zachód, gdzie by się popsuł to co kazali by mi wracać czy zrobili , bo jest na gwarancji??

 

 


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mariusz@ a jak sobie wyobrażasz jak Ci walnie czesc na gwarancji?? 1500km beda jechac zeby np. Czujnik za darmo wstawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

On nie ma obowiązku dania gwarancji i wątpie że takową oferuje;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

mój kumpel ze 2 lata temu kupił NH SHN 304,taki mały komunalny sadowniczy itp. napęd 4x4 nówka sprowadzona z usa za 33tyś :blink: Psuje się ciągle nie mocno ale wraz jakies pierdułki aż przyszlo się go rozpołowić.Okazało się,że koło nh to może nawet nigdy nie stał a naprawde nazywa się:uwaga FU DONG kumpel mało nie płakał a ja mało ze śmiechu nie padłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danielek bo to byl tylko Nh a nie New Holland...

Znajomy dealer, 5km ode mnie, sprowadza takie, we wrześniu czy październiku miał takiego za 115tys brutto.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

wszedłem na strony NH-agriculture,i na unijnym rynku TL nie ma w ofercie,natomiast jest na rynku poza unijnym.

na indyjski rynek mają fajne traktorki.

pewnie produkowane są również w krajach trzecich(tylko gdybam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

po pierwsze to żaden dealer z innego kraju - tymbardziej spoza unii - nie sprzeda takiego ciagnika poza granice swojego kraju bo wtedy traci wszystkie upusty jakie dostaje od producenta - więc nie wydaje mi się żeby jakiś dealer ryzykował utratę swojego zarobku (nie tylko od tej sztuki ale od wszystkich które sprzeda) dla jednej transakcji w dodatku z problemami bo 1500 km serwisować ciagnik to jednak troche daleko - nawet jak na ukraińskie warunki. - Inna sprawa jeśli ciągnik był by używany ale wtedy to juz inna sytuacja


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Samochody można sprzedawać w Unii bez żadnych ograniczeń, pewnie ta regulacja dotyczy też ciągników. A jak sprowadzony z poza Unii, to nie znam regulacji prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ciekawa ciekawość aby traktor wyprodukowany w Polsce w Płocku był dużo tańszy za granicą i jeszcze poza granicami ue niż w Polsce dziwne...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj