Zaloguj się, aby obserwować  
arttur

Case 1460-Opinie

Polecane posty

arttur    0

jeszcze nie posiadam ale chcę kupić 1460 z 86roku tylko się zastanawiam czy warto bo chcę go puścić na zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

a ja mam takie szybkie pytanie... jaki zwiazek ma slowo "kontynuacja" z tym modelem kombajnu?

 

w okolicy jeden facet ma taki sprzet, ma swietnego operatora, drugi kombajn na czesci. kosi uslugowo z 200ha rocznie razem z kukurydza. jak na taki stary rocznik jest to dobry kombajn, niezla wydajnosc dzeki rotorowi. napisz skad jestes, ile chcesz kosic, ile chcesz zaplacic za kombajn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arttur    0

jestem z łódzkiego i zamierzam ciąć od 70 - do 100 ha . Na kombajn mam przeznaczone od 35 -do 50 tysiączków. Przy kupnie na jakie części bardziej zwracać uwagę ,co powinien mieć sprawne a co morze wyjść w trakcie exploatacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseaudi    0

Mam jeszcze jedno pytanko bo my kupiliśmy tego case 1460 z dwoma hederami do zboża i kuku, w sumie glównie z myślą o młuceniu kuku, ale tu mam pytanie czy ten kombajn warto wykorzystać do koszenia zbóż (chodzi oto jaka to ma wydajność bo te podajniki od hedera i sita to nie są za potężne i ciekawi mnie jaką to ma wydajność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj