klos

cena wystawienia aukcji na allegro

Polecane posty

klos    0

witam,jakis czas temu wsytawialem kilka maszyn na allegro, placilem wtedy max 3 zl za wystawienie 1 przedmiotu. teraz probujac cos sprzedac w kategorii Motoryzacja/maszyny rolnicze/... na dzien dobry chcą mi naliczyć 25 zł, bez wybierania jakichkolwiek opcji dodatkowych, nie ważne czy przedmiot kosztuje kilka zlotych czy kilkadziesiąt tysięcy.

Wystawial ktoś z Was ostatnio jakieś sprzęty? Też Wam wyświetlało taką cenę? Próbowałem różnych opcji, cały czas to samo :(

Edytowano przez klos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Zmienił się cennik w tym dziale, i nic nie wykombinujesz.

Możesz spróbować tam: Przemysł> rolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek11    4

Miałem to samo, i wydaje mi się że specjalnie naliczają żeby zarobić. Wystawiając wybrałem inną kategorię, przemysł-> rolnictwo. W tej kategorii płacisz normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klos    0

słów brak, 25 zł?

no trudno, wystawie w innej kategorii chociaz tu szanse na sprzedaz są znacznie mniejsze.

Ciekawe jak dużo ludzi bedzie im takie ceny placic, zalozmy ze ktos chce oglosic 4 maszyny to co, na dziendobry ma placic 100 zeta?? smiech na sali, chyba zakonczymy wspolprace z serwisem Allegro.

pozdro, dzieki za szybką odpowiedź :)

Edytowano przez klos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co napisali koledzy powyżej możesz spróbować w kategorii części zamienne, ja ostatnio wystawiałem motocykl w podobny sposób zapłaciłem za wystawienie ok. 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Można także sprobowac na otomoto - mozesz wstawic do 10 zdjec dobrej jakosci (nie to co na allegro, jedno w cenie, kolejne po 10gr a jeszcze jak bedzie rozmiarowo wieksze to dodatkowe 10gr na kazdym). Fakt, ogloszenie kosztuje troche ponad 10zł, ale to i tak mniej niż 25 ;)


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Panowie Ja ostatnio napisałem w tej sprawie do Allegro może by tak każdy wysmarował do nich petycje o powrócenie do poprzednich opłat itp. Wiecie im wiecej ludzi zacznie zwracac im na to uwage może sie zastanowia i powrócą do starego cennika albo go chodź by zmniejsza bo w innym razie w dziale motoryzacja / maszyny rolnicze bedzie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Normalnie złodziejstwo. Wystawisz 1 maszyne za[płacisz z 25zł a jak nie sprzedarz jej jeszcze to kasa leci ;/


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

dokladnie zdzierstwo ;) kurcze ja ostatnio wystawialem ursusa c385 swojego to na czesc 25 zl + zdjecia jeszcze to wyszlo chyba 27zł.:blink:rozboj w biały dzien :mellow::lol: nie oszczedzaja rolnikow :lol:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj