Zaloguj się, aby obserwować  
RycerzNocy

Zalane bele sianokiszonki przez powódz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RycerzNocy    0

W lutym woda zalała mi około 300 beli sianokiszonki do połowy wysokości (około 60cm) i teraz mam pytanie co się będzie z nimi działo w najbliższym czasie zgniją czy co? zamierzam je skarmiać jak najszybciej ale całości nie dam rady.Jakie sa wasze doświadczenia w takich sytuacjach?

Bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLKOP    2

jak przyjdzie ciepło to bedzie ciekawie

jestem ciekaw jak bedą wyglądały latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Ja mam doświadczenie ale z małą wodą. Jak podeszła pod bele z 3-go pokosu tak z 10cm w wodzie stało kilka to jedynie taka warstwa dziwna na wierzchu się zrobiła ale tak to wszystko ok było. A bele stały nawet okł. 3 miesiące tylko zimno było a jak pójdzie ciepło no to chyba za ciekawie nie będzie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też u mnie stały belki w wodzie teraz staram się żeby stały na podwyższonym terenie to nie było tak źle tylko trochę było zepsutego.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sokol2
      Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Wopl
      Czy późne włókowanie łąk coś daje? Np. w maju lub czerwcu bo u mnie woda jeszcze stoi. Czy nie powyrywa młodej trawy o tej porze?
    • Przez MaciusN95
      Witam, 
      mam problem z sitowiem na łące są to łąki w większości stare ponad 20 letnie jest z nich robione siano i po zimie zauważyłem, że jest dużo sitowia ktoś wie jak to zlikwidować ?
    • Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj