Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RycerzNocy

Zalane bele sianokiszonki przez powódz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bele
RycerzNocy    0

W lutym woda zalała mi około 300 beli sianokiszonki do połowy wysokości (około 60cm) i teraz mam pytanie co się będzie z nimi działo w najbliższym czasie zgniją czy co? zamierzam je skarmiać jak najszybciej ale całości nie dam rady.Jakie sa wasze doświadczenia w takich sytuacjach?

Bardzo proszę o odpowiedz.

Wiadomość z agroFakt.pl

POLKOP    2

jak przyjdzie ciepło to bedzie ciekawie

jestem ciekaw jak bedą wyglądały latem

Huberto89    34

Ja mam doświadczenie ale z małą wodą. Jak podeszła pod bele z 3-go pokosu tak z 10cm w wodzie stało kilka to jedynie taka warstwa dziwna na wierzchu się zrobiła ale tak to wszystko ok było. A bele stały nawet okł. 3 miesiące tylko zimno było a jak pójdzie ciepło no to chyba za ciekawie nie będzie z nimi.

Też u mnie stały belki w wodzie teraz staram się żeby stały na podwyższonym terenie to nie było tak źle tylko trochę było zepsutego.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
    • Przez weengosz
      Witam, dużo ostatnio słychać u suszy i braku siana w Niemczech i Szwecji.

Jako, że mam na sprzedaż dużą ilość bel siana (140 i 150) bardzo dobrej jakości poprzez tegoroczną suszę oraz bardzo blisko do Niemiec i stosunkowo blisko do Szwecji chciałbym zaczerpnąć informacji gdzie najlepiej 'uderzyć' z takim tematem.

Jakie strony typu olx i allegro polecacie jeżeli chodzi o Niemcy i Szwecję?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
    • Przez AGROFARM85KALI
      Witam mam pytanie w tym roku skupiłem się na zbiorze Siana i mam sporo łąk nowych które nie widziały nawożenie od dawna.Zebrałem z nich około 4 tygodni temu siano i teraz zastanawiam się jakie nawożenie zastosować aby jeszcze raz zebrać pod koniec września  Mam Gnojowicę do bólu na przykład.
      Łąki są na terenie nizinnym przy małej rzece ile tej gnojowicy wlać na ha i czy też posiać jakiś nawóz.Na weekend zapowiadają deszcze dajcie znać co radzicie.Pozdrawiam  Dzieki
    • Przez Maluch
      Witam chciałbym posiać na 12 hektarach taka właśnie mieszankę 50% lucerny i 50% koniczyny białej czy będzie ona dobrze plonowała oraz smakowała bydłu. Pierwszy i drugi pokoś chce przeznaczać na sianokiszonkę albo siano natomiast pozostałe odrosty na wypasanie bydła mięsnego. I czy będę mógł skorzystać ze specjalnej płatności do roślin motylkowych.
      Proszę o cenne rady.
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.