Skocz do zawartości
grzegorz6612

Jaka łyżka do tura???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Łyżka

Witam ! Mam zamiar kupić łyżkę do mojego tura współpracuje z zetorem 12145 i nie wiem jaką kupić 1,8m 2,0m czy może 2,2m ??? Znacie może jakąś tanią firmę co sprzedaje takie łyżki z dowozem ??? Pilne!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Powinna być taka żeby brała cały ciągnik czyli właśnie te 2,2m.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

krupekf16    6

2,2 tylko nie zaluj na nia do takiego ciagnika to zeby w miare masywna byla ja mam z sokolki a sasiad od prywaciaza to jego jest z blachy polowe cienszej jak moja

saherb    34

Są też łyżki o szerokości 2,4 i 2,6m i o różnych pojemnościach różnych producentów.

piterq1991    3

Ja muszę kupić łyżkę do swojego JD 2040 75KM i nie wiem czy z 2metrową będzie sobie radził.. Jak myślicie? Kupić łyżkę na szerokość ciągnika czy taką 1,8m?

Gustlikus    1

Łycha ma być szersza niż rozstaw kół ciągnika abyś mógł coś wysprzątać przy ścianie;) I osobiście polecam używana zagraniczną firmową łychę;) mam stara jak świat trime i mogę jedną stroną rwać coś albo Kamole z patoka lądować;) Nic się jej nie dzieje;) Część natarcia łychy w grunt jest z naprawdę twardego materiału (o wierceniu można zapomnieć) a u nas to różnie bywa;) Szczególnie te tańsze to materiał do d...

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

kamieniak89    27

Ja przy ładowaczu mam łychę 2,2m produkcji polskiej i do materiałów objętościowych typu zboże, rzepak wysłodki, piach, ziemia jest ok, ale żeby ładować nią gruz czy jakieś większe elementy typu duże korzenie to trzeba uważać, bo można zrobić z niej falbankę, zwłaszcza jak jest trochę mocy, jak u mnie 140km, no i lemiesz szybko w polskiej się zdziera, niby dużo nią nie odśnieżałem, ale na rogach jest już ładnie pozadzierany.

Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez case-and-case
      Witam , mam do was pytanie , może głupie ale wolę się dopytać . Mianowicie niedawno stałem się posiadaczem ładowarki JCB 526s 2004r ze skrzynią 4 biegową mechaniczną . I tu się rodzi moje pytanie które kieruje do posiadaczy tej maszyny . Czy powiedzmy jak jadę na 1 biegu i dojeżdżam do np rozrzutnika to muszę wysprzęglać przyciskiem albo rewersem i dopiero hamować , czy można po prostu bez niczego zahamować ? Z góry dziękuję za wyrozumiałość 🙂

• Przez wojtek161
      witam planuje kupić ładowacz czołowy  do c 360 3p proszę o pomoc interesuje mnie marka wol met tylko niewiem ile  sekcji wybrać 2 czy 3 i czy cągnik da rade z takim ładowaczem  jego główne zadania ładowanie obornika z pryzmy  i ładowanie słomy i sianokiszonki? proszę o porady urzytkowników
    • Przez zetor7045xD
      Witam przeszukałem forum ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Chcę się dowiedzieć czy mogę się poruszać po ulicy z łyżką lub widłami zawieszonymi na turze ? Czy policja może się przyczepić i wystawić mandat czy coś?
    • Przez kania87
      Wiatam. Posiadam ladowacz metal fach t229 z 2005 roku . Co to za kostka i za co odpowiada (patrz zdjecie) ?? Z góry dziękuję za informacje

• Przez Patryk212
      Witam poszukuje ładowacza czołowego do renault 110.54 wraz z adaptacja do 10tys.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.