Skocz do zawartości
grzegorz6612

Jaka łyżka do tura???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Łyżka

Witam ! Mam zamiar kupić łyżkę do mojego tura współpracuje z zetorem 12145 i nie wiem jaką kupić 1,8m 2,0m czy może 2,2m ??? Znacie może jakąś tanią firmę co sprzedaje takie łyżki z dowozem ??? Pilne!!!

Kolego kupuj taką żeby była szerokości ciągnika lub ciut szersza. Zwłaszcza że będzie współpracować z dużym ciągnikiem

Wiadomość z agroFakt.pl

Powinna być taka żeby brała cały ciągnik czyli właśnie te 2,2m.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

krupekf16    6

2,2 tylko nie zaluj na nia do takiego ciagnika to zeby w miare masywna byla ja mam z sokolki a sasiad od prywaciaza to jego jest z blachy polowe cienszej jak moja

saherb    31

Są też łyżki o szerokości 2,4 i 2,6m i o różnych pojemnościach różnych producentów.

piterq1991    3

Ja muszę kupić łyżkę do swojego JD 2040 75KM i nie wiem czy z 2metrową będzie sobie radził.. Jak myślicie? Kupić łyżkę na szerokość ciągnika czy taką 1,8m?

Gustlikus    1

Łycha ma być szersza niż rozstaw kół ciągnika abyś mógł coś wysprzątać przy ścianie;) I osobiście polecam używana zagraniczną firmową łychę;) mam stara jak świat trime i mogę jedną stroną rwać coś albo Kamole z patoka lądować;) Nic się jej nie dzieje;) Część natarcia łychy w grunt jest z naprawdę twardego materiału (o wierceniu można zapomnieć) a u nas to różnie bywa;) Szczególnie te tańsze to materiał do d...

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

kamieniak89    27

Ja przy ładowaczu mam łychę 2,2m produkcji polskiej i do materiałów objętościowych typu zboże, rzepak wysłodki, piach, ziemia jest ok, ale żeby ładować nią gruz czy jakieś większe elementy typu duże korzenie to trzeba uważać, bo można zrobić z niej falbankę, zwłaszcza jak jest trochę mocy, jak u mnie 140km, no i lemiesz szybko w polskiej się zdziera, niby dużo nią nie odśnieżałem, ale na rogach jest już ładnie pozadzierany.

Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hoxem
      Witam
      mam problem z wyciekiem oleju z gniazda hydrofixa, zaznaczylem skad cieknie, dokladnie z tylu mam kilka otworow na gwint a wlasnie ten skad cieknie nie moge nic tam wkrecic i z tamtad wycieka... 
      pytanie po czym sa te otwory i czy moge je zaslepic jakos?

• Przez eela
      Witam
      Mam problem z ladowaczem czołowym firmy Quicke 970.  Jet on zamontowany na Case MX80C.  Podczas mycia ciagnika prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spaliła się puszka od sterowników(Tak stwierdzili fachowcy). Sterowniki są z firmy Walvoil, nie można ich nigdzie dostać oraz nieda się naprawić.
      Wiec w związku z tym poszukuję kogos kto by założył mi całą "instalacje" do tego tura od nowa. 
      Przesyłam fotki tego sterownika a tura podeślę później. 

• Przez jarciu11
      witam czy tam szukam a i tak nic z tego nie rozumiem.. chodzi o podłaczenie tura do ursusa 3512 dokładnie o podłaczenie hydrauliki... jak to wszystko poustawiać i w które gniazda sie wpiąć... tur posiada 3 sekcyjny rozdzielacz... no niby to wszystko proste bo zapinam z tyłu jak przyczepe ale .... o ile dobrze to rozumiem aby do rozdzielacza od tura musi dochodzić cały czas ciśnienie... zeby tak było trzeba przestawić wajche pod siedzeniem i jeszcze trzymać tą z boku ... idzie sie gdzies wpiąć ... sam sie juz zamotałem w tym co pisze.... prosze o jakies jasne wytłumaczenie tegooo na chłopski rozumm. z góry dziękuje i pozdrawiam
    • Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Scappy
      Witam. Posiadam ładowacz czołowy w c360 i od jakiegoś czasu z lewego siłownika wycieka olej . Wymiana uszczelniaczy nie daje dużego efektu . Mam wrażenie że brakuje w nim jakiegoś ogranicznika ponieważ prawy siłownik wysunie się do końca i się zatrzymuje a lewy nadal pcha w górę. Prawego nie chce ruszać bo jest suchy. Wrzerow na tloczysku niema. Co może być przyczyną wycieku i takiego zachowania? Boję się że w końcu lewy siłownik "wyskoczy" i będą jaja 😉.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.