Skocz do zawartości
Rolnik122

Nowy Case Farmall C

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Daro20    9

700 godzin. Nie miałem awarii tylko w ubiegłą zimę przy większych mrozach po odpaleniu na 2-3 sekundy zapalała się lampka od ciśnienia oleju. Zobaczymy w tą zimę czy będzie się tak działo bo wtedy serwis przy wymianie zły olej wlał akcela engine.  Do silników z dpf zalecany jest inny olej akcela unitek. Jest on rzadszy i może będzie teraz dobrze.

kuzer    0

Przymierzam sie do kompakta 4085 albo farmall c 85 w cenie niewielka roznica a przeciez to samo podobno steyr ma lepsza komtrole jakosci podobno

Wiadomość z agroFakt.pl

Daro20    9

To mogę Ci polecić z wyposarzenia rewers elektrohydrauliczny( jest jeszcze rewers mechaniczno-hydrauliczny jest on na linkę i trochę ciężej się przełącza ) i skrzynię 24x24 tą z jednym półbiegiem na każdym biegu. Nie wyobrażam sobie pracy bez tego półbiegu ciągnikiem z ładowaczem i w kosiarce bo głównie do tego go używam.

nikolas29    168

700 godzin. Nie miałem awarii tylko w ubiegłą zimę przy większych mrozach po odpaleniu na 2-3 sekundy zapalała się lampka od ciśnienia oleju. Zobaczymy w tą zimę czy będzie się tak działo bo wtedy serwis przy wymianie zły olej wlał akcela engine.  Do silników z dpf zalecany jest inny olej akcela unitek. Jest on rzadszy i może będzie teraz dobrze.

jak to serwis mogl nie taki olej wlac ..... jest to nie dopuszczalne A ja tez tak mam ze dlugo lamoka nie gasnie

Daro20    9

Przyjechali na serwis po 50h wyciągnęli olej akcela engine a mam maxxuma z 2012 roku to myślę pewnie taki sam olej idzie. Instrukcję obsługi dopiero niedawno wyrwałem od dilera i skojarzyłem że może za gęsty był olej przy dużym mrozie i dlatego się zapalała kontrolka. Dużo można by tu pisać jak niektóre firmy sprzedające maszyny załatwiają klientów a trochę się ich przewinęło przez moje ręce.

malkolm    23

akcela engine na pewno nie zaszkodzi ciągnikowi, a różnica w gęstości jest niewielka i najbardziej zauważalna poniżej -15 

malkolm    23

to może być, ale myślę że jedną wymianę można spokojnie przejeździć.

ale z drugiej strony dobry serwis powinien na swój koszt to wymienić 

kuzer    0

decyzja zapadla kompakt zamowiony czekamy do wrzesnia czas pokaze

to może być, ale myślę że jedną wymianę można spokojnie przejeździć.

ale z drugiej strony dobry serwis powinien na swój koszt to wymienić

Tym bardziej że 8 litrów to nie majątek...

Karol323    68

Czy cena 150tys Netto za Case Farmall 95 C jest dobra? min. Skrzynia 24x24 z półbiegiem itp.. Bez szerszych koł i klimy... 

Patryk1222    23

W tej cenie bez klimy nie kupuj i w ogóle nie żałuj pieniędzy na KLIMATYZACJę bo później będziesz tego bardzo żałował!!!

kuzer    0

mnie wyszedl 158 kompakt praktycznie full 24 na 24 z pelzakami tuz przedni itd

Karol323    68

Kompakt czyli Steyr? Chciałem się tez zapytać o ofertę ale nie było nikogo i dziś tylko dowiedziałem się o Case. Myślę jeszcze dorzucić tuz wom tur wiec jeszcze sporo dojdzie jeśli funduszy starczy ;)

kuzer    0

steyr tylko ze kompakt 4085 to mysle ze masz dobra cene ja biore przydni tuz bez wom

mati00733    7

Karol323 przy wyborze raczej zwroc uwage na serwis,jakie ma opinie,czy ktos ma na okolice podobny sprzet,bo jak robią przeglady to zawsze ,,w grupie,, taniej:) (przy okazji)Case/Steyr ta sama maszyna w gruncie rzeczy.Na moja okolice np duzo nowych Casów jest,sam mam Case i jestem zadowolony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)

• Przez jaco512
      Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km
    • Przez matingus
      Witam.
      Mam taki problem,nie chce się włączyć wom case mx 120 co może być za przyczyna.
      dodam że lampka też się nie świeci.

Co może być ?