Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bambo13

Kupno rozrzutnika Joskin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Joskin
Bambo13    1

Mój znajomy szuka dobrego rozrzutnika na jednej osi,który ma duże koła bierze pod uwage Joskina Siroko 13ton .Jakie macie opinie na temat tego sprzętu ,może coś innego doradzicie :) Ciągnik współpracujacy to Valtra T151e o mocy 160 km . :)

Pozdrawiam

Edytowano przez Bambo13

Posiadam Joskina Siroko i polecam tę markę wydaje mi się że to jedna z najlepszych na rynku i dlatego właśnie ją wybrałem. Ja mam 9 tonowego do ciągnika o mocy 105km ale myślę że z 11 by sobie poradził ale w bardzo ciężkich warunkach jeszcze nie robiłem. Rozrzuca szeroko i bardzo drobno, skręca się lekko bo jest na jednej osi.

Bambo13    1

A jak jest w tych rozrzutnikach z zurzyciem materiałów (adapter, łańcuchy, skrzynia ładunkowa itp.) i jak z dostępnością części zamiennych ?? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja mam krótko ten rozrzutnik ale o zużyciu to nie ma co mówić bo to sprzęt na wiele lat według mnie bez porównywalny do polskiej Uni jeśli chodzi o wytrzymałość jego podzespołów. To jest maszyna przystosowana do pracy na dużych gospodarstwach to jak u mnie wywiezie na 20ha rocznie to co to jest.

niech Twój kolega zastanowi się nad rozrzutnikami BROCHARD

http://www.brochard.pl/

niestety nie ma wszystkich modeli na stronie ale jak zadzwoni to sie dowie wiecej :rolleyes: generalnie bardzo dobre rozrzutniki bardzo dopracowane jakość materiałów w nich stosowana jest bardzo wysokiej jakości

Bambo13    1

Chłopaki a co myślicie o Jeantilu ?? Dobre są te rozrzutniki ?? Mi głównie chodzi o 13-14 ton

Buuz40    4

Chłopaki a co myślicie o Jeantilu ?? Dobre są te rozrzutniki ?? Mi głównie chodzi o 13-14 ton

Weź 14tkę z Metaltechu. Zmieścisz się 90tys netto i będziesz miał pełną opcje z dodatkami. Za Jeantila będziesz musiał dać sporo więcej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować