wacek

Avero 160

Polecane posty

locke    293

Raczej na 50 ha to trochę za duży.Chyba ze na usługi jeździsz.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jeżeli masz kasę to się opłaca kupić na te 50, przez wiele lat nie będziesz miał praktycznie nic do naprawy.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tormelinda    0

Dziś był u mnie dealer Classa za Avero 160 z stołem do rzepaku,klepiskiem i blachami do QQ powiedział sobie 390 tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

zastanawiam się nad kupnem avero 160 i mam pytanie do użytkowników tych kombajnów ,-wydajnośc jest wieksza od bizona zo 56 czy od zo58 oraz czy niejest za wąski rządek słomy do prasy zwijającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No co do wydajności to raczej...

Tam pewnie możesz regulować szerokość.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
overrange    2

Avero 160 bdb kombajn (prosty bez ad blue itp) lecz nie wiele więcej kosztujeAvero 240 więc jeśli masz możliwości to dołóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

avero 240 ma ad blue silnik perkins,-160 ma catepilar bez dodotków ad blue, interesuje mnie wydajnośc tego kombajnu -poruwnując np. do bizona może ktoś jest na tym forum użytkownikiem takiej maszyny prosze o odpowiedz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

pytanie do wszystkich użytkowników avero 160/240 jaka jest długość całkowita maszyny wraz z zespołem żniwnym, mógłby ktoś zmierzyć bo szukam w prospektach ale tam nie ma, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

WITAM mam pytanie odnosnie avero 160 czy jesli ma dzielone klepisko podobno to jest do kukurydzy potrzebne to mozna nozmalnie kosic wszytkie inne zboza???????????????

dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Posiadam Avero Ale qq nim.nie.kosilem .Ale trzeba zmienić klepisko itp.
Powiem tak. Mój Avero 160 pracuję na 60ha plus jakes tam.usługi czyli w roku koło 100ha obkosi. Ten areal nie jest żadnym dla.niego wyzwaniem. Kombajn prosty w obsłudze i jak i budowie. Wydajność zdecydowanie przewyższa Zo56 zo58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek208    0

4,90m ze stołem a bez stołu ok. 10cm mniej. Osłona napędu zamykana bliżej hedera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

jak sobie radzicie jak sie zapcha i stanie beben mlocarni jak szybko udroznic kombajn?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz-w    0

Nie wróże przyszłości temu modelowi, może miły dla oka na dzisiejsze czasy słaba wydajność na poziomie nie większym jak Rekorda sprzed 35 lat, mały zbiornik na ziarno który trzeba często wyładowywać, za mały bęben.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacier123    26

dokładnie, słaby i mało wydajny a poza tym nie da się go dobrze ustawić żeby mało zgubił. Moim zdaniem porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

To w takim razie nie umiecie go ustawić.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacier123    26

ustawiali go serwisanci z claasa i było jeszcze gorzej. Dla mnie żadna rewelacja za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego i wydajniejszego, ja nikomu go nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Widać tacy dobrzy serwisanci byli.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Śmieszni sa Ci co.mówią że.jest mało.wydajny.Avero śmiga aż miło .Nie mam żadnych.zastrzeżeń do jego pracy.Teraz będzie jego 4 sezon .Jakość części.wykonywania bije NH na głowę

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z.Tym kombajnem
Polecam go każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

Śmieszni sa Ci co.mówią że.jest mało.wydajny.Avero śmiga aż miło .Nie mam żadnych.zastrzeżeń do jego pracy.Teraz będzie jego 4 sezon .Jakość części.wykonywania bije NH na głowę

 

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z.Tym kombajnem

Polecam go każdemu

a kolega mlocarnie zatkal  jak w prosty sposob mlocarnie odetkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jak już się zdarzyła taka sytuacja to dać szczelinę na max i powinno przepłać ewentualnie może jest wyprowadzenie na klucz jak w bizonie żeby ręcznie zakręcić.

I jak sobie poradził z odetkaniem? Bo rozumiem że nie zostawił tego na rok i teraz myśli jak odetkać skoro pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koomar
      witam czy ktoś z forumowiczow dokładał koło wolnobiezne do sieczkarni? przy fabrycznym jednym kole odlaczenie siekacza jest bardziej kłopotliwe niż jak to było w dominatorach np 88 gdzie pasek wystarczyło przełożyć na wolnobiezke i po temacie
    • Przez dj.vadium
      Witam..
       
      Słyszałem coś o nowym modelu claasa ma to być dominator 150N... czy słyszeliście coś o tym..
       
      ma być to zlepek znaych rozwiązań..
       
      Nowa kabina Vista.. zbionik na 4tony, heder 4,5m , bębny od mediona.. a wyglądem zbliżony do Tukano...
       
      Podobno na Polskę mają być puszczone 3 - 4 sztuki..
       
      słyszeliście lub czytaliście o czymś takim..?????
    • Przez slawcioken
      Jestem zainteresowany kupnem Avero- poszukuje osób które już go kupiły bądź przymierzają się do jego zakupu.

    • Przez mario504
      ile kosztuje claas awero ? prosze pisac dane techniczne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj