Zaloguj się, aby obserwować  
jumandzi1

Pług do same tiger 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
jumandzi1    0

Witam nie wiem jaki pług zakupić do same tiger 5.cylindrów 100 koni mechanicznych. Nie wiem czy w pługu 4 skibowym obrotowym dał by rade , ziemie mam średnie są VI.kl i II.kl nie wiem jaki lepszy zagonowy czy obrotowy.Najlepiej aby pług zmieścił się w cenie 6500 tys.zł i był tani w utrzymaniu

Michufarmer    21

Jeśli tylko podnośnik sobie poradzi to myślę, że z 4 obrotową 40cm na korpus nie powinno być problemu.

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Używany pół zawieszany unia ibis 3+1. Lepsza od 4 bo możesz jedną odczepić jak nie da rady. Tą czwórkę to przesada, będzie mocno czuł, wir w baku się zrobi i tyle zobaczysz wskazówkę od paliwa. Bierz obrotowy jak nie 4 to 3.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marcinzac
      Witam
      Jestem tu nowy przepraszam od razu jeśli w złym miejscu wstawiam post ale troszeczkę to potrwa zanim się rozeznam
      mam pytanie odnośnie pj4 agromasz  ustawienia go ...pług nie kryje do końca wiem że nie jest to jakiś super sprzęt ale oglądając różne zdjęcia i filmy myślę ze cos nie do końca mam ustawione ..a pyzatym zaobserwowałem że wieżyczka nie idzie równo za podwieszeniem belki w ciągniku pług ucieka na lewo stojąc z tyłu...dodam że ciągnik prowadzi się prosto nie ma tendencji do uciekania w żadną ze stron ktoś coś może podpowiedzieć???..dodam że pług ustawiłem równolegle znaczy ramę do pola stopki sa pod kątem 90 stopni tak jak książka pisze a efekt ..hmmm

• Przez mrugolek
      Witam. Czy plug o szerokosci 3x45 bedzie brał równo z ciagnikiem ? Z góry dziekuje :)
    • Przez coolman111
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na temat okładnic ażurowych przy pługach? Na pewno dużo z forumowiczów posiada takie pługi. Ja mam ażurowego TUR-a z Unii i bardzo mi się podoba jego praca. Jest mniejsze tarcie i okładnice tego tupy nie obklejająsię ziemią :unsure:. Może ich trwałość jest troche mniejsza niż normalnych okładnic (mam ten pług od 2000r. i zauważyłem, że już lekko się przydarły), ale ogolnie jest dobrze .
    • Przez Narko
      Prosze o orietacyjna wycene pluga Huard TR65 na podstawie zdjec. 

• Przez panRys87
      Witam. Proszę was o pomoc w identyfikacji pługa. Potrzebuję kupić płozy i odkladnice ale nie wiem jakich szukać. Na odkladnicach jest wybite Krone U9 oraz U9L a naklejki są Niemeyer. Na wiezyczce także są jakieś pozostałości po naklejce na której mogło być Vogel Max. Naklejki były tam od dawna bo odcień farby jest inny pod nimi. Podaję zdjęcia jak to wygląda. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.