Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Koniu1519

Olej zwolnic 1224

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
Koniu1519    0

Witam. Jest to mój pierwszy post więc proszę o zrozumiałość.

Mój wujek jest od niedawna szczęśliwym właścicielem ursusa 1224.

od niedawna ponieważ kilka dni temu zamontował swojemu ursusowi przedni napęd.

Przy okazji (z nieznanych mi powodów) doszło do całkiem ogólnego remontu.

Kieruje więc do was tylko pytanie, ile oleju powinno być w zwolnicach przednich, a ile w tylnych?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź....

[[Template sdtools/front/topic/advertpost does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Grabcio    23

Zwolnice przednie: 2 x 1,25 dm3

Zwolnice tylne: 2 x 4,5 dm3

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

[[Template sdtools/front/topic/agrofakt does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template sdtools/front/topic/advertpost does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template sdtools/front/topic/advertpost does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ssman860
      Witam!

Chcę zmniejszyć rozstaw osi przedniej w swoim ursusie c385, ale nie mogę ruszyć końcówek (tych wsuwanych) Śruby ustalające puściły bez problemu, ale nie można ruszyć końcówki drążka.
      Moje pytanie: Ma ktoś jakiś sposób na ruszenie tego elementu???
    • Przez Vroobel
      Witam!
      Z jakiego materiału robione były osie w starych zetorach 8045 (1977r.) to staliwo czy żeliwo?
    • Przez marcinek904
      gdzie tu szukac usterki? pomóżcie!
    • Przez witek
      witam mam pytnko posiada u 912, zastanawiła sie z ojcem nad zmiana tego ciągnika na ciągnik z napewden (zamiana miął być na zetora) ale doszlismy do wnioski że silnik jest idealny skrzynia była wymjeniona itp...teraz mam pytanie czy ktoś może z was zakładał do tego ciągnika przedni napęt jak tak to czy dobrze chodzi i jaka kase trzeba szykowac??
    • Przez pawel
      Czy już ktoś zakładał przedni napęd do c 385 ile jest z tym roboty jaki koszt i gdzie można kupić kompletną oś napędzaną ,a może ktoś z agrofotowiczów ma na sprzedanie napęd do czworki .Za wszystkie odpopwiedzi z góry dziekuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.