ZetorPower

zetor 18345

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZetorPower    0

Witam mam zamiar kupic zetora 18345 ale nic o nim niewiem. nikt w mojej okolicy nie ma takiego i nie wiem jak on sie sprawuje na polu. Jezeli ktos posiada taki ciagnik prosiłbym o opisanie mi tej maszyny. pozdro


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

tu mav ci poradzi bo on miał takiego B) ja o nic nie wiem:p tyle ze ma 180 km


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

dzieki za link. ale chodzi mi o wasze doswiadczenia z tym ciagnikiem jaki pług nim ciagacie agregat czy inne sprzety i jak sobie z nimi radzi i czy ma jakies wady


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

No co jest chłopaki nikt niema albo niesłyszał o 18345???? no dalej niewstydzic sie!!!


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

slyszeć slyszeli ale co z tego ze malo kto go ma.

poza tym ze ladny jest to nic ci nie powiem bo nim nie robilem.

  • Like 1

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

re razy możliwość oglądania i jeżdżenia tym ciągnikiem zdaje mi sie że ma większą zwrotność od 16245 i moc ale za to mniej mi się podoba wybrałem 16245 bo akurat ładnego znalazłem i jest w sam raz na moje ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

no moc i uciąg napewno ma wiekszy od 16245 o własnie a częsci pasują od szesnastki???


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfipterus    1

Z zaslyszanych inetrnetowych wiesci ( nigdy tego ciagnika na zywo nie widzialem, a jedynie interesowalem sie nim jako alternatywa do ,, szesnastki") to mniej wyzylowany silnik niz w polskim 1934 ( jakies 8-9 koni mniej) zupelnie inna skrzynia niz w 16245 i polskich odpowienikach ( w tym 1934 rowniez) malo popularny zwiazku z tym trudno o czesci ktore czasami trzeba sciagac z Czech/Slowacji. Aczkolwiek w porownaniu z 16( 34 lub 245) cenowo jest niewiele drozszy ( mowie o ofertach z allegro itp) i stanowi dosc ciekawa oferte. Pozdrawiam


1)Take it ALL on your stride!!!
2) Liczby są cierpliwe, zawsze jakiś wynik dadzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madwizz    0

a wogóle jak ten ciągnik wygląda, ma ktos link, żebym mógł zobaczyć?? :P


...pozdrawiam Mad_Wizz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

Tak wygląda: FOTO

Małe troszke to zdjęcie ale coś tam widać.. :D

Kolo mnie często śmiga taki sprzęt, w polu mało pracuje, w wiekszości w transporcie tylko śmiga, teraz jest na sprzedaż ale jak sie sprawuje to nie wiem


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

i jak wrażenia? ile masz ha i do czego go bedziesz zaczepial?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Byłem dzisiaj u mechanika, obejrzeć prace nad MF'em i stał tam właśnie 18345...

Z zepsutą skrzynią...

Mechanik sam nie wie jak się za to zabrać, bo są tam półbiegi itp... a części nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Słaby ten mechanik, a części są dostępne do tego tylko trzeba podzwonić w parę miejsc i mieć katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

jak narazie mam do niego 5 skibowego obracanego lemkena, teraz zastanawiam sie nad kupnem do niego jakiegos agregatu scierniskowego i moze moze uprawowo siewny ale to po zniwach raczej


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

@Zetorpower i jak z komfortem? Kabina jest taka sama jak w ursusach ..34? Skrzynia dobrze działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

co do komfortu w kabinie jest nawet cicho spokojnie na wyskokich obrotach słucham sobie radia na pierwszy rzut oka kabina przypomina ta z ursusa ale jest inna. siedzenie grammera elektryczne sterowanie podnosnika ze srodka, jest troche mniejsza niz np w 10540. A i ma jeszcze intercooler. A co do skrzyni jest to całkiem inna skrzynia niz w innych modelach zetora

16/16 z pełna synchronizacja ale podobno i dosc awaryjna ja jeszcze naszczescie nie miałem z nia problemow biegi wchodza lekko


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

nie mam uprawinien do galerii ale jak chcesz to masz linka z allegro ja mam takiego samego http://www.allegro.pl/item395830143_zetor_...s_2001_rok.html

 

 

mirasek dopisał:

 

Powinieneś mieć, albo ja czegoś nie wiem. Skontaktuj sie z jakimś moderatorem galerii, może coś nie tak z fotkami że Ci ich nie akceptują (np. za mała rozdzielczość). Ja nie pomoge bo jestem tylko od forum.

Edytowano przez mirasek

zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maverick
      Witam. Chciałbym dorobić zaczep rolniczy (dolny) do Zetora 14145 gdyż jest to wersja eksportowa z zaczepem piton fix do której standardowy zaczep z agromy nie pasuje gdyż jest zbyt gruby (30mm). Grubość zaczepu jaki pasowałby w mocowanie piton fix to max 25mm. Zakupiłem odpowiednio gruby płaskownik wycięty palnikiem acytylenowym i teraz stoję przed pytaniem jak bardzo wysunięty był fabryczny zaczep w tym ciągniku. Gdyby był ktoś tak uprzejmy i zmierzył w swoim ciągniku tej serii odległość od końcówki wałka wom do środka oka listwy zaczepu dolnego byłbym niezmiernie wdzięczny. Dodam że ciągnik jest na kołach 20.8 R38 co powoduje że nie mogę umieścić zaczepu zbyt blisko tylnej osi, bo spowoduje to trudności w skręcaniu pod ostrym kątem. Odległość od końcówki wałka wom do środka oka zaczepu (mierzone w idealnym poziomie) uważam za uniwersalny punkt odniesienia w tej serii ciągników. Zdjęcie zamieszczam poniżej. Z góry dziękuję.
      Oto zdjęcie piton fixa. Ta belka pod spodem jest od przedniego tuza która była przykręcona do piton fixa. Interesuje mnie odległość końcówki wałka do środka oka sworznia zaczepu rolniczego (dolnego). Czy ktoś z posiadaczy ciężkiej serii zetora mógłby zmierzyć u siebie i podać odległość?

    • Przez Grzegorz98
      witam. mam pytanie odnośnie podłączenia nagrzewnicy. w moim Crystalu jest ona pod kolumną kierownicy i patrząc od strony silnika do kabiny, to widać w tej przerwie dwa węże. jeden idzie pewnie do góry nagrzewnicy(bynajmnirj tak wygląda,idzie do góry) a drugi jakby pod spód.owe węże łączą się za silnikiem zaworkiem, który jak mniemam miałby odpowiadać za otwarcie i zamknięcie obiegu nagrzewnicy(ON/OFF). I tutaj moje pytanie. w którym miejscu jest owy obieg podłączony do układu chłodzenia aby pobrać płyn do nagrzewnicy ? chyba że jest jeszcze jakieś ,,łącze" którego nie widać na pierwszy rzut oka.
    • Przez Patrykf123
      Czy wygluszal gtos kabinę w Ursusach typu 914 itp. Lub fortschritt zt 303? Posiadam takie ciągniki i chciał bym w nich wygłuszyć kabinę lecz nie wiem jak to zrobić. Nie piszcie żeby kupić nowy ciągnik, bo na 30ha są dla mnie wystarczające, a na nowy przyjdzie czas ;) 
    • Przez rolnikgospodarny95
      nigdzie nie mogę znalesć informacji i zdjęć na temat linek do szyberdachu do zetora 7211 z szeroka kabiną powiedzcie mi jak do wygląda dokładnie i gdzie się je zakłada a może ktoś ma zdjęcia to bym prosił
    • Przez pawelc330c360
      Cześć mam pytanie czy da się  w ursusie 1234 skrzynię 4 biegową przerobić na skrzynię szybką 40 km/h  i czy do ursusa 1634 da się włożyć skrzynię z 1224 i przerobić ją na szybką mam dylemat który ciągnik wybrać i przerobić 
      Dziękuje i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj