ZetorPower

zetor 18345

Polecane posty

LowRider    33
nie mam uprawinien do galerii ale jak chcesz to masz linka z allegro ja mam takiego samego http://www.allegro.pl/item395830143_zetor_...s_2001_rok.html

 

W tym linku co podałeś chyba jest nieco inny od twojego :) , ma mechaniczne sterowanie podnośnikiem, i chyba skrzynie 16/8, lub też 32/16,

Kabina jest polska z kunowa, taka jak w ursusach '34 z tym, że drzwi są w pełni przeszklone....

 

@ZetorPower napisz jakie masz rozmieszczenie dźwigni od skrzyni i w którym miejscu jest dźwignia od rewersu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

wiitam.kupilem 18345 i mam problem z EHR.podnosi tylko troche jak sie podnosi dzwignia a guziki na blotnikach nie dzialaja wcale.cos wylaczone jest lub przestawione?a moze jeszcze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Moze wysokośc podnoszenia masz tak ustawiona że tylko tyle podnośi ale moge sie mylic.

A żeby działały guziki na błotnikach to chyba przełącznik od podnoszenia musi być na środku na neutralne a jaęli dalej nie działa to trzeba sprawdzić styki i kable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

no ok.ale jak przestawic na inna wysokosc.ktorym to bo juz wszystko ruszalem. ;) a EHR to te cylindry pod stopniami?

a do guzikow ktory wylacznik?pierwszy raz sie z taka nowoczesnascia spotykam.mam tez 16145 i tam nie mam takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

pokretel to ja nie mam tylko dzwignie na blotnikach z tylu tylko po jednym guziku.a cylindry to takie cos podobne do filtrow 3 w rzedzie.jak bede mial czas to zrobie zdjecia.jest tam odlaczony kabel a jak go sie dopnie to sie swieci kontrolka hydraulics na zegarach.no i klops.aaa i jeszcze jedno.jak sie ciagnik rozpedza to tak jakby zamulony byl.a jak juz sie rozpedzi to idzie.turbina padaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas20zts    3

u mnie znajomi maja kilka 18 i wszyski mają problemy ze skrzynią i hydrauliką silnik super ale reszta niedopracowana niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym traktorze jest inny most(chociaż widziałem kilka z tym co 16).Ma chłodnice dolotu powietrza,180km i wielu boi sie go kupić, ponieważ boją się o brak części.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Preczytałem i nikt nie pisze o budowie tegoz ciągnika. U mnie 5 lat temu w okolicy były 2 takie Zetory 18345. Jedeń taki okaz "złamał" się w połowie (PGR). Nie, nie zmyslam... złamał się dlatego, że on ma bardzo duzo wejśc na śruby na pompki w ramie w której i tak nic nie umieszczono. Drugi okaz zaczał pekać i gospodarz sprzedał traktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Chciałbym "lekko" odgrzebać temat :)

Może na dziś dzień więcej użytkowników forum ma wiadomości i doświadczenie z tym ciągnikiem? :)

Chcoałbym się dowiedzieć, jak wychodzi jego spalanie, np porównując do szesnastki, jak w końcu z tą awaryjnością i cześciami? :) Co pada w nich? :) Chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    264

Odświerzę trochę temat bo pojawiło sie troche interesujących ofert z tym modelem i w bardzo konkretnych cenach. W takiej cenie nie znajdzie sie ciągnika tej mocy.  Niektóre modele maja most od 16, ciekawe czy szło by spasować skrzynie 3 albo 4 do niego bo podobno bardzo sie sypią jak juz było pisane a częśći jak złoto do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam zts 16345 nie zawodna maszyna tylko trzeba wiedzieć o co chodzi  NIE PISZCIE JAK NIE WIECIE CZESCI SA W 3 DNI  ORGINAŁY 

 

Edytowano przez anonimus0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendias    5
Dnia 18.04.2008 o 00:08, zts napisał:

Słaby ten mechanik, a części są dostępne do tego tylko trzeba podzwonić w parę miejsc i mieć katalog.

Jak słaby mechanik? Jak części niema do tego złomu to co ma mechanik zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maverick
      Witam. Chciałbym dorobić zaczep rolniczy (dolny) do Zetora 14145 gdyż jest to wersja eksportowa z zaczepem piton fix do której standardowy zaczep z agromy nie pasuje gdyż jest zbyt gruby (30mm). Grubość zaczepu jaki pasowałby w mocowanie piton fix to max 25mm. Zakupiłem odpowiednio gruby płaskownik wycięty palnikiem acytylenowym i teraz stoję przed pytaniem jak bardzo wysunięty był fabryczny zaczep w tym ciągniku. Gdyby był ktoś tak uprzejmy i zmierzył w swoim ciągniku tej serii odległość od końcówki wałka wom do środka oka listwy zaczepu dolnego byłbym niezmiernie wdzięczny. Dodam że ciągnik jest na kołach 20.8 R38 co powoduje że nie mogę umieścić zaczepu zbyt blisko tylnej osi, bo spowoduje to trudności w skręcaniu pod ostrym kątem. Odległość od końcówki wałka wom do środka oka zaczepu (mierzone w idealnym poziomie) uważam za uniwersalny punkt odniesienia w tej serii ciągników. Zdjęcie zamieszczam poniżej. Z góry dziękuję.
      Oto zdjęcie piton fixa. Ta belka pod spodem jest od przedniego tuza która była przykręcona do piton fixa. Interesuje mnie odległość końcówki wałka do środka oka sworznia zaczepu rolniczego (dolnego). Czy ktoś z posiadaczy ciężkiej serii zetora mógłby zmierzyć u siebie i podać odległość?

    • Przez Grzegorz98
      witam. mam pytanie odnośnie podłączenia nagrzewnicy. w moim Crystalu jest ona pod kolumną kierownicy i patrząc od strony silnika do kabiny, to widać w tej przerwie dwa węże. jeden idzie pewnie do góry nagrzewnicy(bynajmnirj tak wygląda,idzie do góry) a drugi jakby pod spód.owe węże łączą się za silnikiem zaworkiem, który jak mniemam miałby odpowiadać za otwarcie i zamknięcie obiegu nagrzewnicy(ON/OFF). I tutaj moje pytanie. w którym miejscu jest owy obieg podłączony do układu chłodzenia aby pobrać płyn do nagrzewnicy ? chyba że jest jeszcze jakieś ,,łącze" którego nie widać na pierwszy rzut oka.
    • Przez Patrykf123
      Czy wygluszal gtos kabinę w Ursusach typu 914 itp. Lub fortschritt zt 303? Posiadam takie ciągniki i chciał bym w nich wygłuszyć kabinę lecz nie wiem jak to zrobić. Nie piszcie żeby kupić nowy ciągnik, bo na 30ha są dla mnie wystarczające, a na nowy przyjdzie czas ;) 
    • Przez rolnikgospodarny95
      nigdzie nie mogę znalesć informacji i zdjęć na temat linek do szyberdachu do zetora 7211 z szeroka kabiną powiedzcie mi jak do wygląda dokładnie i gdzie się je zakłada a może ktoś ma zdjęcia to bym prosił
    • Przez pawelc330c360
      Cześć mam pytanie czy da się  w ursusie 1234 skrzynię 4 biegową przerobić na skrzynię szybką 40 km/h  i czy do ursusa 1634 da się włożyć skrzynię z 1224 i przerobić ją na szybką mam dylemat który ciągnik wybrać i przerobić 
      Dziękuje i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj