Skocz do zawartości

Polecane posty

Junkers    42

Razem sa 2 bolce(jeden kolek rozprezny i zwykly) i 3 kulki (2 mniejsze i kedna wieksza) jak mnie pamiec nie myli. Tylko trzeba to w odpowiednie 3 dziury powkladac.

damiandg    3

Mam ten sam problem co kazik8888. Rozebrałem orbitol wszystko uszczelniłem tylko że nie skręca tak jak ma skręcać w lewo. Dochodzi około 3cm do końca siłownika i koniec.

Cihu    123

Wszyscy się rozpisują ale nikt nie pisze, który dokładnie orbitrol ma na myśli. Wiem o 2 rodzajach orbitroli w bizonach. Z 1 kulką i z 3 kulkami (na tym kiedyś za gówniarza poległem). Natomiast ten z 1 kulką udało mi się w  tym tygodniu uszczelnić. Dodam, że mam bardzo małe doświadczenie w tych sprawach. Całe uszczelnienie rozegrało się o założenie nowego simeringa o rozmiarze 25x32x4 za 3 zł. Na razie nie cieknie, koła skręcają prawidłowo. Zobaczymy na jak długo ta moja naprawa pomoże. Jeżeli tylko sezon to zawsze tylko 3 zł zamiast 450zł Jest jeszcze pierścień uszczelniający plastikowy w środku i gumowy na zewnątrz. Ale tego nie udało mi się kupić.

Robi się kreskę na obudowie i stara złożyć w ten sam sposób jaki się rozebrało. Kulka pod śrubkę z pręcikiem. Masa filmików w necie jak ludzie robią to w garażach. W trakcie składania straciłem wiarę bo wszystko mi się rozleciało ale efekt jak na razie jest zadowalający. Na wyłączonym silniku kierownicą można zrobić max 1 obrót potem nie drgnie i tak ma być.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się