sebek1981

Rozrzutniki FLIEGL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrenalina    10

Witam Panowie co sadzicie warto wziaśc ADS 120 za 80 tys netto?? mam go wziasc i sie zastanawiam czy ADS czy joskin Siroco?? Poradzcie mam czas do konca lutego na decyzjie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego Joskin dzis sie dowioadywalem praktycznie tak samo wygladajacy Siroko 10 tonowy po upustach w cenie 90 tys zlotych netto .Wiec wole wziasc 10 tys tanszego ADS i bede mial go na lata i uzywal nawet do wozenia zboza.

 

kolego @sebek1981 co tam do niego dobrac jeszcze przydatnego jak masz juz podobną maszyne bo mam jeszcze finanse na niego jakies (5 tys).??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Mam takie pytanie, bo na stronie ciężko się doczytać, jaki najmniejszy rozrzutnik Fliegla nowy dostępny? I jaka by była jego cena netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

Ja wziolem kamerke zeby widziec w jakiej pozycji jest sciana pchajaca material ,wziolem resorowany dyszel hydraulicznie ,oraz zawor ktory wraca sciane po docisnieciu i szerokie ogumienie ,nie wziolem skretnej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

ads 80... 9m3 :) ceny to nieznam hehe :) ale napewno cos kole 70 tys netto to juz bd :)

Aha, mam rozumieć że on jest najmniejszy? To ilu on jest tonowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojj hmn teraz mnie zagiołes... mialem taki fajny konspekt z netu ale niemoge go znalesc.. :(.. bodajrze od 4-5 Ton.. ale glowy za to niedaje.. bo już niepamietam do konca :)) no tak on jest najmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego ogladalem wczoraj Fligla i obok stal Joskin w podonych pieniadzach ale powiem szczeze Fligl bije na glowe Joskina w wykonczeniu :) Ads 100 Bajkkkaaa i chca 85 tys netooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tesh troszke byłem zszokowany ;/... bo bylem na kielcach na targach.. i stał to sie podpytałem.. :D no ale poczekamy.. jak się prowy skączą jak będą gęgać ;]... fakt maszyna solidna i mocna tego niemożna zarzućic nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

wiesz kolego ale wezme jednak Apollo 11 wkurzyli mnie z tym Fliglem obiecali na pokaz i do dzis niemoge sie doczekac a za Apollo 65 tys wynegocjowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

No wiesz ja tez niemam ale sie Prosic niebede zeby mi łaskawie zrobili pokaz pracy i tu mam ponad 10 tys taniej i Pewnie czesci tansze beda:) A na wykonanie malo kto narzeka chyba ze kamienie rozwala na polu to nic tego nie wytrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Czyli ADS 80 może by wyszedł poniżej 70 netto. A ile by kosztowało sobie domówić rurę przeładowczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

ads 80 nie ma opcji rury kolego tu nawet klapy nie idzie zalozyc:) Nie kupisz ponizej 70 tys napewno a niewie czy nawet blizej 80 bedzie kosztowal zalezy u kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

A ASW 110 ile może kosztowac? Podobnie jak Ads 80? I jeszcze ta rura. A i jeszcze rozrzutnik trzeba by dokupić. Bo co tam jest w standardzie? Sama klapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego ASW to inna bajka jest trzeba liczyc okolo 50 tys wiecej ale za to masz Przyczepe i rozrzutnik w jednym a w ads masz tylko rozrzutnik. Ja biore Ads 100 na ASW mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek2244    0

Witam, mam pytanie odnośnie skrętnej i podwieszanej osi w rozrzutniku 16-20 t. marki Strautmann bądź Bergmann, jakie macie zdanie na ten temat? Warto wydać kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

Ile obecnie kosztuje przyczepa/rozrzutnik Fliegl'a ASW 140 i 160? Ile też trzeba dopłacić za ten adapter do obornika, bo rozumiem, że klapa (m.in. do zboża) jest w standardzie?

Edytowano przez lukasz56612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

Asw 140 z burtami 200cm dzielonymi (50cm odpinane) ,resorowany dyszel hydraulicznie ,najwieksze i naj szersze ogumienie plus kamera 200 tys zl 160 podobnie a 256 250 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj