bernatziom1996

Fricke czy Jędruś która firma lepsza?

Polecane posty

Chciałbym zapytać co o tych firmach sądzicie ceny są podobne i odległość ode mnie też. I tu nasuwa się pytanie która firma lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

To zależy jakie maszyny kupujesz

Jak kupisz np JD to co wtedy z gwarancjo kupisz u Jędrusia a po gwarancje pójdziesz do Fricke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tego co słyszałem jędruś niema dobrej opini. A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk1993    0

Ja bym ci polecił Fricke znajomy wziął JD 8400 i 6620 i dobrze się z nim dogadywał.


powered by DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

ogólnie nie można narzekać na fricke kupiłem od nich swojego JD trochę musiałem na ładowacz poczekać bo trudności małe były ale upust mały był i na serwis nie można narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Gołdapi. A maszyny jakie od nich kupuje to: ciągnik, rozrzutnik, beczkowóz, agregat, kosiarka, zgrabiarka, siewnik do nawozów, przewracarka i we Fricke jak dzwoniłem to mówił mi że da mi gratis miniładowarke z Manitou. Łączna kwota na zakup maszyn to 400tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

To co to za maszyny chyba strasznie małe wszystko jak za wszystko 400 tyś chyba że 400 tyś euro bo u mnie za sam ciągnik to ponad 400 tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wiesz Duzy nie każdemu potrzebne sa aż takie drogie maszyny, jeśli ktoś nie ma jak go wykorzystać. Swoja drogą osprzęt do takiego ciągnika też swoje kosztuje, widzę to po swojej okolicy ciągniki po 300tys pokupowane a ludzie nie maja co do nich podczepić, żeby wykorzystać ta moc. Każdy powinien policzyć sobie co mu się opłaca bo ekonomika jest tu najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Lepiej bierz w Fricke. Jędruś lubi oszukać a poza tym u niego nie ma gwarancji i są droższe przeglądy . Wiem bo wygrałem z nim sprawę. jak od niego kupiłem fotona niby 70KM to potem wyszło że za serwis trzeba zapłacić 2800zł i jeszcze sam miałem pojechać ciągnikiem do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

KARGO u nas kupują takie maszyny bo nie mogą się wyrobić w polu a podczepić to jest co a kogoś zatrudnić to chce 200zł dniówki i jeszcze jeździć traktorem nie umie i jak zechce to przyjdzie albo i nie bo spotka kolegę pod sklepem a samemu robić 24h to też nie ma sensu. U nas był jeden co tak robił to pożył 45 lat. Ja nikomu nie karze kupować ciągnika za 300 tyś tylko się zdziwiłem że tyle maszyn i tylko 400 tyś bo przeważnie okolice Gołdapi to dla nich ciągnik za 400 tyś to trochę mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

koledzy opowiedzcie więcej o tym jędrusiu bo ma przyczepę pottingera faro z 2009 roku nową w dobrej cenie i nie wiem czy jej nie zadatkowac????czy lepiej trzymac sie z daleka????

Edytowano przez DanielFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak2    0

witam kolegow :) ja u jedrusia tak czekam na ciągnik od listopada :) zamowiłem DF agrofarm , jak dzwonie to slysze tylko obiecanki to dzis to jutro ,chcialem zabrac zadatek i isc do konkurecji ale gdzies idziej jest drozej o 15 tys, i tez trzeba czekac, aa z tego co mowia to ze Jędrus te DF z angli sprowadza .pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930P    0

@Duzy1 ja by z wielka chęcią jeździł na ciągniku( mam prawko n kat. T ), sam ziemi nie mam ale kocham robotę w polu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Co innego pojeździć a co innego jak trzeba cały dzień jeździć i kilka dni tak pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930P    0

@Duży1 mi nie chodzi o jeżdżenie tak sobie żeby sobie pojeździ tylko o normalną pracę na ciągniku i jak by trzebabyło to bym jeździł cały miesiąc dzień w dzień. Sam szukam teraz na wakacje roboty jako traktorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

niech nikt nie kupuje u jędrusia bo gorszego oszusta to nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zucielak3000d    293

@Huberto, po pierwsze nie uważam TYTAN'a za mocnego konstrukcyjnie. Po drugie to może być tak jak piszą koledzy powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
    • Przez AdrianAndrzejewski
      Witam Panowie mam pewien problem z ogrzewaniem w John deere 7530 premium.Jelonek wyposazony jest w climatronic po przestawieniu na cieple powietrze np 26C ciagnik nie grzeje.Temperatura silnika nie przekracza 75c przejechalem traktorem 25 km i to byla max temperatura .Teraz Pytanko co moze byc winne Termostat ? .daje obrazek tylko na nim wylaczona jest dmuchawa ale po wlaczeniu i tak mimo 26.5 leci caly czas zimne powietrze:(.Jest to moj pierwszy pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj