Skocz do zawartości
BRAMA

Najwytrzymalszy ciągnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Rogeryk    0

A Zetor ma teraz 27 lat i wcześniej pracował jako podstawowy na 38 ha i ma 2 razy taki przebieg jak ten MF do tego w Zetorze wolniej bija mth. I nie bał się ciągać beczkowozu i rozrzutnika Fortshrit a w C 360 zaczep by przegięło

pawello15    0

moim zdaniem zetory 7211 .mój ma 22lata i jeszcze 3 lata temu byl głównym ciągnikiem (w nocy chodził pod kosiarką ,wtedy rano podczepiana prasa a kolejnej nocy tur i wożenie i owijanie do rana .miał tylko jeden remont silnika

Wiadomość z agroFakt.pl

damian95    22

Dla mnie zetory te starsze z serii 52xx,72xx i 77xx. Jest to dobra seria Czechy robili mocne ciągniki. Mój 7211 ma 20 lat i miał jeden remont i jest głównym ciągnikiem. Tata to go nie oszczędzał katował go jak idzie od rana do nocy ile sił miał i chodzi idealnie a remont był kilka lat temu a moja 60 to już jakoś po 7 latach od nowości remoncik.

oo tak te Zetory są naprawde dobre. Moj dziadek ma C360,Zetora 7011 i MTZ 82 4x4 i ten zetor stoi caly czas w garazu nic nie robi a cały zalany olejem dziadek bardzo na niego narzeka heh

Krzysiek19    2

Moim zdaniem to mf 255 (jak wszyscy, którzy posiadają te ciągniki) ;[ Nasz ciągnik od nowości nie miał żadnego remontu (oby tak dalej) :lol: i jest niezawodny, no i słynny ciapek (c330).Nasz miał kilka razy wymieniane sprzęgło,ale nie można narzekać wszystko się kiedyś zużywa ;[

murtek    122

Moje zdanie jest takie same jak kolegi wyżej- C-330- ciągnik naprawdę nie do zdarcia. Tyle lat go mam i chodzi jak należy, pali w zimie oraz jest bardzo ekonomiczny. ;[

lukejro    155

Zgdzam się, że popularna trzydziestka jest niesamowicie wytrzymała. Moja ma już nabite 10100mth i chodzi jak zegarek. W tym czasie miała jedna prawdziwą kapitalkę w 1987r. W 2005r wymieniłem pompę od podnośnika która była w ciagniku od nowości ;[ , a w 2007 tuleje i tłoki w silniku. Moim zdaniem jak na traktor z 1973r spisuje się naprawdę bardzo dobrze

pandanger    2

C-330 - MÓJ STARY CAP PO DOŁACH MKNIE I POLACH - TRENUJĘ JUŻ DO RAJDU DAKAR-POLAND ;[

zorzyk2    50

Zgdzam się, że popularna trzydziestka jest niesamowicie wytrzymała. Moja ma już nabite 10100mth i chodzi jak zegarek. W tym czasie miała jedna prawdziwą kapitalkę w 1987r. W 2005r wymieniłem pompę od podnośnika która była w ciagniku od nowości ;[ , a w 2007 tuleje i tłoki w silniku. Moim zdaniem jak na traktor z 1973r spisuje się naprawdę bardzo dobrze

I jak to się ma do innych ciągników (zetorów, perkinsów), które przy przebiegu kilkunastu tys. miały pierwszy remont, niektóre tylko robioną górę silnika.

lukejro    155

Wsumie to ja nie widziałem takiego Perkinsa czy Zetora który by nie był ruszany przez kilkanaście tysięcy mth...Ale może poprostu w mojej okolicy ludzie katują te ciągniki... ;[

Piterr    0

Ja również uważam iż jest to poczciwa 30-dziestka po prostu maszyna nie do zdarcia nie mówiąc już o rewelacyjnym spalaniu po prostu nic ująć nic dodać szkoda że ursus nie robi już tych ciągniczków z pewnością znalazły by właścicieli sądząc chociażby po cenach używek.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najwytrzymalszy ciągnik to: Fortschritt Ursus Zetor

obecnie mam te 2 pierwsze kiedyś mój ojciec miał 2 zetory ciągniki nie do zdarcia :)

moim zdaniem Fendt w Niemczech pracuje w gosp.rolnym a raczej firmie Stefan Schneider powiat Wachtberg niedaleko Bonn jak co :) 412 która dostaje ostro przy klejzowaniu i robieniu tuneli pod uprawę truskawek ma już ponad 9tys mth jedynie co się psuje to wyskakuje kilka błędów które można samemu usnąć lub robi to serwis oczywiście ja tylu mth nie nabiłem ale jest to ciągnik mało awaryjny natomiast jednym z których najczęściej się psuje to mf 4435 może dlatego że sprowadzony był z Rumuni 3 sztuki najbardziej się psuł ten z fonladą już poszedł,a pozostałe są często remontowane to sprzęgło to przedni napęd,brak mocy z rumuni sprowadzony kosztował 15tys E a ten z fonladą 17 tys ale mimo to wolałbym kupić Belarusa niż MF

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja proponuję zaprosić tu Rosjan, oni znają się doskonale na maszynach typu "hesvy duty" tudzież "gniotsa nie łamiotsa". biggrin.gif

Ja proponuję zaprosić tu Rosjan, oni znają się doskonale na maszynach typu "hesvy duty" tudzież "gniotsa nie łamiotsa". biggrin.gif

no rosyjski to DET mój kumpel ma kupił po cenie złomu za 3 tys chciał nim staw wypchnąć nie dał rady ale za to w tamtą mroźna zimę świetnie dawał sobie radę z odśnieżaniem drogi;)gdyby nie on to bylibyśmy odcięci od świata ale teraz chce go sprzedać stan dobry jak nie znajdzie klienta to po cenie złomu pójdzie jak jeszcze troszkę wzrośnie heh a propo kto wie jaka ma być zima w tym roku????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk165
      Słyszeliście możne że ktoś komuś wsypał cukier do baku w traktorze lub maszynie napędzanej na ropę. Słyszałem ze traktory stawały, a ciekawi mnie jak było naprawdę?  
    • Przez michal_xs
      Witam chciałbym dowiedziec sie cos wiecej o użytkowaniu traktora z DPF. Planuje zakup jd z filtrem dpf. Pracował by on głównie z turem . Przez okres zimowy co 3 dzień po ok 30min. Jak bd wyglądać to cale wypalanie itp? Czy bedzie to uciążliwe? Moze ktos taki traktor uzytkuje i opiszę jak sie ma sprawa?
    • Przez endrju00711
      Stworzyłem ten temat, ponieważ coraz więcej na rynku pojawia się tzw. okazji, i ludzie mają zabujcze pomysły jak wyłudzić od człowieka pieniądze. Oraz jak można się przed nimi przestrzec.

To może ja zaczne, dziś wróciłem z wycieczki kraioznawczej, ponieważ tak to nazwaliśmy. Od jakiegoś czasu szukałem ciągnika, RENAULT cztero cylindrowego, jak się trafi to tur nie zawadzi, ale do rzeczy. Znalaeźliśmy oferte tzw. suuuuper okacje RENAULT 75-14 z ładowaczem czołowym, krokodyl, łyżka, trzy miesiące gwarancji (co było dla mnie podejrzane od razu ), transport gratis. I takie tam szmery bajery
      Dokładnie to ta oferta :
      http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B99711

Niezła co nie ?? PRZESTRZEGAM TO OSZUST !!! najlepsze jest to że gość robi tak co miesiąć, dowiedziałem się to w sklepie, bo szukałem adresu, ale oczewiście on nie istniał. Pytam się czy jest taki gośc co ciągniki sprzedaje ?? Mówią cytuje ,, Nie, ile pan stracił, pewno po John Deera pan przyjechał HEH ?? " Mój ojciec mówi, nie po Renault , ,, O to nowość, ale nie jest pan pierwszy, bo już siedmiu u nas było HEH "

Całą spawe zgłosiliśmy na komendzie, jednego gością nie dość, że jechał 700 km w jedną strone, bo JD 6100 był w równie promocyjnej cenie, bo za 44 tyś

Najlepsze jest to że w środe miałem dojechać do niego na trasie i niby podpisać deklaracje, że taki i taki ciągnik odbiore, gość wyłączył telefon i udał głupka, później miał wymówke że mu się rozładował, że mamy wpłacić na konto zaliczke, że to na 100% ciągnik będzie nasz, ojciec mówi że inaczej jak do ręki kasy nie dostanie, to mówi że mamy przyjechać w piątek o piętnastej to zaraz całą kase mu damy i z ciągnikiem pojedziemy do chaty, no to pojechaliśmy, a tam niespodzianka Nie powiem troche ładnie mówiąc źli byliśmy ale nam przeszło na szczęście

Temacik ma być ku waszej przestrodze, i prosze o zamieszczanie linków, lub podawanie numerów istnych oszustów, lub ciągników z nieznanego źródła, może ona baaardzo pomuc innym, bo po co tracić kase, czas i nerwy

I jedna sentencja : NIGDY NIE WPŁACAJ KASY NA KONTO BEZ OGLĄDANIA CIAGNIKA I POTWIERDZENIA DANYCH OSOBOWYCH

Aha, zapomniał bym, mieli oni podrobiony dowód osobisty i założone konto w banku w Poznaniu, niech ten złodziej wie, że korzystając z komórki można go namierzyć co do 10 metrów, i policja ostro nad tym pracuje, ale na razie nie włącza numeru, i raczej był sprytniejszy i wyrzucił karte do śmieci, ale i tak mogą określić z kąd były wykonywane połączenia ( To dla złodzieja )
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez Eryko
      http://www.ziptuning.nl/pl/traktory/ spójrzcie na to.za prawie 4000zł mozna miec troche mocniejszy ciągnik.np Case Magnum 270,o mocy 312KM chipują do 406KM.tylko ciekawe jak to silniki znosza.