News
1994szymon

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360

Polecane posty

Klepk995    173

W moim urzędzie gminy kilka lat temu w południe ktoś wjechał na plac,podpiął przyczepę i pojechał,naprawdę!

Zauważyli na drugi dzień...

nie zła historia , ale tak to już jest większości złodziei uda się coś ukraść tak że na drugi dzień nikt nie wie gdzie zacząć szukać

Wiadomość z agroFakt.pl

pieniu    1
Napisano (edytowany)

Nie kolego zupełnie inny .. taki koleś ze wsi dalej ma takiego podobnego :) ale ma go dawno :) więc Ci nie pomogę

Ale szczerze mówiąc wątpię czy go znajdziesz

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

1994szymon    15

@pieniu

No nic... dzięki za pomoc :) Moja 360-tka pewnie jest w częściach w 200 innych ciągnikach :D tak że nie ma szans na jakiś zwrot akcji.

Klepk995    173

no niestety nie wygląda na to żebyś po tylu latach odzyskał ciągnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez Mateusz_6340
      Cześć, montował ktoś taki zestaw do c360 lub pochodnych? Czy pompa naprawdę ma taką wydajność? 
       https://sklepdlarolnika.pl/pl/p/Hydraulika-zewnetrzna-do-Ursusa-C-360-pompa-32cm3-z-napedem-z-walu./25907
    • Przez jack2006
      Witam, posiadam od niedawna ursusa 360 3p i zastanawia mnie jak napompować koło sprężarką w ciągniku, tzn z tego o wiem to sprężarka w 3p chodzi cały czas,
      ale np nakręcam wąż do pompowania i co dalej, wcześniej miałem c360 to było załączanie a w 3p nie mam pojęcia gdzie jest. Proszę o pomoc.
    • Przez Rolnikdx
      Witam co może być przyczyną, że 3p po kapitalce ok. 30 mth robi ciśnienie w odmę jak kompresor po przyłożeniu palca po chwili go odpycha.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj