Damian112

Jaki agregat uprawowo siewny do NHTD80D

Polecane posty

Damian112    6

Witam wszystkich chciałbym się poradzić wszystkich jaki agregat uprawowo siewny wybrać do New Hollanda TD80D w grę wchodzi nowy i by pracował na glebach od 2a wzwysz no i jaki wybrać aktywny czy bierny itp. z góry dzięki

Edytowano przez Damian112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

a są gleby IIa i IIb? ;) III i IV jest podzielona na a i b.

do 80 koni to polecam osobno agregat osobno siewnik bo razem to jak nawet podniesie to nie agregat tylko przód :lol: tym bardziej o aktywnym możesz pomarzyć ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

jeżeli ten NH MA 80KM TAK JAK MYŚLE TO POWINIEN PORADZIĆ SOBIE Z AKTYWNYM 2,5M TYMBARDZIEJ Z BIERNYM. Sam mtz 80 ciągam aktywny ktury z pełnyw siewnikim waży 1450kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darou    0

mam 72 KM z turem i ciągam bierny 2,5m z wałem rurowym z tyłu. Kumpel zetorem 8145 ciągał 3m ale nawet dobrze dociążony przód podnosiło mu na zawracaniu, nie mówiąc o przejeżdżaniu przez bruzdę. polecam ci 2,7m bierny tylko musisz przodek dociazyc odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

A ja bym Ci proponował 2,5 m zestaw uprawowo-siewny z agregatem aktywnym wirnikowym i siewnikiem na redlicach talerzowych ;) Aktywny dlatego że przejedziesz raz i już masz pięknie zrobione , a na takich glebach ciężko jest biernym za jednym zamachem zrobić ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego jak da rade udźwignąć to 3m z biernym bez problemu tylko o udźwig chodzi a to zależy jaki bierny wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj