Skocz do zawartości
Damian112

Jaki agregat uprawowo siewny do NHTD80D

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damian112    2

Witam wszystkich chciałbym się poradzić wszystkich jaki agregat uprawowo siewny wybrać do New Hollanda TD80D w grę wchodzi nowy i by pracował na glebach od 2a wzwysz no i jaki wybrać aktywny czy bierny itp. z góry dzięki

Edytowano przez Damian112

Lukasz1987    57

a są gleby IIa i IIb? ;) III i IV jest podzielona na a i b.

do 80 koni to polecam osobno agregat osobno siewnik bo razem to jak nawet podniesie to nie agregat tylko przód :lol: tym bardziej o aktywnym możesz pomarzyć ;)

ovi    34

jeżeli ten NH MA 80KM TAK JAK MYŚLE TO POWINIEN PORADZIĆ SOBIE Z AKTYWNYM 2,5M TYMBARDZIEJ Z BIERNYM. Sam mtz 80 ciągam aktywny ktury z pełnyw siewnikim waży 1450kg.

Wiadomość z agroFakt.pl

Darou    0

mam 72 KM z turem i ciągam bierny 2,5m z wałem rurowym z tyłu. Kumpel zetorem 8145 ciągał 3m ale nawet dobrze dociążony przód podnosiło mu na zawracaniu, nie mówiąc o przejeżdżaniu przez bruzdę. polecam ci 2,7m bierny tylko musisz przodek dociazyc odpowiednio.

Zetor53400    2

A ja bym Ci proponował 2,5 m zestaw uprawowo-siewny z agregatem aktywnym wirnikowym i siewnikiem na redlicach talerzowych ;) Aktywny dlatego że przejedziesz raz i już masz pięknie zrobione , a na takich glebach ciężko jest biernym za jednym zamachem zrobić ładnie ;)

ChiquitaB    48

kolego jak da rade udźwignąć to 3m z biernym bez problemu tylko o udźwig chodzi a to zależy jaki bierny wybierzesz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.