lukasz321

Chwytak Bel

Polecane posty

ta pierwsza to rzemiosło z kozenina

znajomy kupił tam żmijkę i jak dla mnie to tandeta tylko na sztuki ale nie wiem

natomiast druga jest z metal fachu wiec firma moim zdaniem lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

te pierwasza o mam pług z tej firmy dość mocne wykonanie te drugie to niewiem ja też potrzebuje chwytak i chyba sam go sobie zrobie siłownik ma w warsztacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Chcesz metal-facha to sprzedam Ci za 2800zl.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma nic tak skomplikowanego żeby mogło nie zdawać egzaminu.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Mówie o nowym z gwarancja od producenta kolego, cena katalogowa 3,5tys.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupekf16    8

bierz metal facha mam juz 5 lat robie okolo 1000 bel rocznie i jestem zadowolony wygodnie sie nim pracuje super sie spisuje do ustawiania owinietych bel bo ma dobrze wyprofilowane lapy

 

kobra89 a ty handlujesz sprzetem bo potrzebuje siewnik 3m najlepiej poznaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Aha tam handlujesz nic nie handluje ale moge z metal-fachu zalatwic wszytsko taniej.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dannygumis    21

Ten za 2800 wygląda jak Mandam tylko cena coś sporo mniejsza. Ciekawe jak materiał? Ja mam MANDAM i sprawuje się dobrze po 1000 belach sprężyna pękła ale napisałem email do firmy i przysłali po dwoch dniach nową  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dannygumis    21

Ja za komplet rok temu 12000 brutto dałem. Łyżka ,chwytak, krokodyl i paleciak. chwytak gdzieś 3600 chyba. od ceny katalogowej 12 % rabatu dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz321    1

jak powiedziałeś że cena sporo mniejsza to pomyślałem że jakieś 5tysięcy... taka cena to jeszcze ujdzie... a oni robią te chwytaki tylko niebieskie czy też czarne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwek    0

bierz z metal fachu jest 100 razy lepszy niz ten pierwszy

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz321    1

a mandam lepszy czy gorszy od metalfachu... chodzi mi głównie żeby belek nie rwał bo one po samozaładowczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dannygumis    21

Ja mam wszystko czarne bo taki kolor bardziej mi pasował. belek nie rwie chyba ze operator albo folia do bani. wszystkie krawedzie ma gładkie i dosc dobrze pomalowane B) farba sie trzyma  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Koledzy. Mam ładowacz Trima przy Zetorze 7745 na joystick 2 sekcyjny. Jak go przerobić, aby podłączyć do niego chwytak?


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Wiecie jak go podłączyć tzn. do których przewodów hydraulicznych i jak z tą elektryką, gdzie się ją podłącza?

Edytowano przez armi95

<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz321    1

do przewodów od poziomowania osprżetu podłącz ten trujnik ... na wyłączonym niech kieruje strumień na poziomowanie a na włączonym na osprzet...i bedziesz musiał uścić kabel i włącznik gdzieś blisko rozdzielacza żeby można było jedną ręką sterować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Tylko, że tam jest 6 wyjść.

Dwa wyjścia są do złączy np do chwytaka.

No i cztery wyjścia zostają wolne. Czyli tam trzeba podłączyć przewody od pochylania osprzętu. Jeśli się mylę poprawcie.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj