Skocz do zawartości
Misiak1177

Radio Zetor. Kabina komfort

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kabina

Misiak1177    5

Witam chcę założyć do zetora 12145 radio. I mam pytanie do tych którzy posiadają radyjko w swoich zetorkach. Gdzie macie umiejscowione radio i głośniki w ciężkich zetorach z komfortową kabiną?

Arek    113

Radio w pulpicie pod dachem po prawe stronie, głośniki z tyłu.

jeżeli masz wąskie radio to po prawej stronie wejdzie... ja nie mam jednego wentylatora i tam wyciąłem miejsce na radio blaupunkt a od spodu mam głośniki 2 x 130W pioneer i radio w skali 0-62 (głośność) jest na 42 i silnika nie słyszę w kabinie :lol:

Przekrój od boku:

.

.

. - radio

.

......

^

głośniki po bokach

Wiadomość z agroFakt.pl

Voitek    0

Witam,

chcę założyć radio w moim zetorku 10145. Chciałbym je podłączyć, aby działało dopiero po włożeniu kluczyka. Nie wiem jak podłączyć zasilanie.

Proszę o pomoc.

Arek    113

Zdaje się wycieraczki działają po kluczyku więc pod nie możesz podłączyć radio.

Marcin91    280

Cześć i czołem. Też szykuję się do zamontowania jakiegoś radia do Zetora 8145. Ale na początek interesuje mnie jak macie zamontowane głośniki z tyłu. Mógłby ktoś z was podesłać zdjęcie jak to macie założone, bo chciałbym aby to miało ręce i nogi. :)

W moim zetorku 12145 głośniki są zamontowane pod dachem na tylnich słupkach kabiny. A radio z prawej strony pod dachem. Tak samo

mam zrobione w moje Proximie 8441. :D

Marcin91    280

No w końcu :) Więc bardziej interesuje mnie 12145 :P Możesz zrobić zdjęcia jak masz zamontowane te głośniki? :)

look19    29

Jacy producenci oprócz goli i Naglaka wykonują jeszcze kabiny do zetora 7211?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez damian123141
      witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?
      i
    • Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam
    • Przez dareq1994
      witam. nioe wiem co sie dzieje z ładowaniem w ciągniku. założyłem nowy pasek klinowy i dobrze jest naciągnięty. i nadal powyżej 1000 tyś obrotów gaśnie kontrolka ładowania. czy to jest wina alteratora czy inne problemy? dziś podczas odpalenia miałem przebicie na mase w ciągniku. 

BARDZO PROSZE O POMOC