Jarecki21

Kverneland Accord m-drill Pro

Polecane posty

M drill jest nabudowany a m-drill pro zawieszany ja właśnie kupiłem m drilla pro i jutro zamierzam ruszyć nim w pole napisze jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Na razie nic. Czekam na powtórną wizytę Niemaszków. Potem zobaczymy. Może będę robił akcję promocyjną na ten siewnik w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pazdzioch256 i jak było? Bardzo zawiedziony?

wcale nie jestem zawiedziony jak na moje warunki siewnik sprawuje sie dobrze miałem problem z połączeniem go z agregatem ponieważ rozstaw ramion na hydro paku był minejszy ale serwis sobie z tym poradził ...

jedyne zastrzeżenia są do znaczników mogły by być ustawiane na koło a nie na środek ciągnika ... łatwo zachaczyć jakiś słup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Czy ktoś użytkuje "wąskie" rolki dociskowe z redlicami CX Accorda na mozaikach? Jeśli tak to jakie opinie? Gorsze/lepsze od szerokich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Jarecki21 Jak tam sprawa z Twoim siewnikiem? NIe był przypadkiem wystawiony na allegro razem z agregatem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Nie, jeszcze tam nie trafił. Obecnie Kverneland wykonuje przeróbki i naprawy. Jedną z nich są wąskie kółka podporowe do redlic. Do końca nie jestem pewien, czy szerokie nie byłyby lepsze. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

M drill jest nabudowany a m-drill pro zawieszany ja właśnie kupiłem m drilla pro i jutro zamierzam ruszyć nim w pole napisze jak było

 

chyba odwrotnie (tzn pro jest nadbudowany na agregacie), ja już drugi sezon używam m drilla 3m tylko nie mam pojęcia ile on w rzeczywistości waży na tabliczce ma wybitą masę 910kg, tymczasem specyfikacja na stronie producenta wskazuje, iż masa winna wynosić 620 kg, ma ktoś z Was nadstawkę 500l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwed1983    0

Jarecki21 morzesz mi powiedzieć coś więcej o tym siewniku,czym go ciągasz,jakie są ,precyzja wysiewu,mam zamiar kupna takiego siewnika z szerszymi kółkami lub kongskilde profiline tylko wacham się z szerokością do ursusa 1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepciu    0

Witam jest takie pytanie posiadam siewnik kverneland accord i-drill pro i mam Problem z nim taki,ze nie moge do konca ustawić wysiewu sens na próbie kręconej wychodzi jedno a wysiewa drugie i nie bardzo mogę to zrozumieć siewnik jest pneumatyczny ;) wysiew mechaniczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1210
      gdzie szukac przyczyny ze siewnik w pewnym momencie mniej wiecej na obrot kola przestaje siac. nie bylo ztrzymania, podnoszenia czy cofania. caly czas jazda a tu takie przerwy jak na zdjeciu. co moze byc przyczyna skrzynia bezstopniowa, lancuch czy moze aparaty wysiewajace. na drugim kawalku nie ma czegos takiego a na jesieni mniej ale sie pojawilo tez


    • Przez ton16
      Jak w tytule, który siewnik w wersji 3 m. Waszym zdaniem będzie lepszy? Ziemie mam mieszane z przewagą ciężkich, głównie będzie wykorzystywany do siewu bezorkowego. Ceny maszyn podobne, Pottinger na pewno cięższy o dobra tonę, sekcja siewna o tej samej długości ramion, znowu Kuhn fajny aparat wysiewający ze śrubą metryczną i na pewno będzie lżej uciągnąć go w polu. 
    • Przez bortys2001
      Próby kręcone wielokrotne z dokładną powtarzalnością a na polu zaniża o dobre 20 %, czy uślizg koła może być aż taki
    • Przez roni9411
      Witam, podpowie ktoś jak ustawie na przekładni w siewniku na wysiew 15.9 cm, to około 84 tys ziaren i wklepie w sterowniku też 84 tys a chwilowy wysiew na seckjach pokazuje mi od 85 do 90 tys nasion. Jak kręciłem kołem to zgarniacz ustawione tak że nie łapały dwóch ziarenek. Zębatki w oryginale nic nie pozmieniane. Ciśnienie trzymam koło -55
      Gaspardo mte 6 skecyjny. 
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj