loku299

klimatyzacja w ursusie 5714

Polecane posty

loku299    0

Witam panowie mam zamiar założyć klimatyzacje od samoochodu do ursusa 5714 i niewiem czy temu sprostam,moze ktos z was juz próbował ją zakładac?I co wgl myslicie o załozeniu takiej klimatyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTAJN82SA    0

gdzieś w galerii jest ursus 5314 z klimatyzacją użytkownika dominik12200 więc jego się do pytaj jak założyć klimatyzacje.


John Deere 3350
Pronar 82 SA i ŁC-1650
Ursus C-360
Moje stadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

TO już lepiej kup kompletna klime od MF serii 3000 np 3060 , przynajmniej bedzie pasować taksamo na mocowaniu w bloku silnika bo przeciez maja takie same silniki.Tylko co najwyżej musisz zmieścic chłodniczke od klimy do chłodnicy w ciagniku i druga chłodniczke koło nawiewów.Jak by co to posiadam całą klime wymontowaną do takiego mf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loku299    0

Witam.Prubował ktos z was zakładac do niego klimtyzacje?ja kupiłem od golfa 3 i bede prubował ale niewiem jak sie zabrac za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to mogłeś najpierw się spytać jak zamontować a nie najpierw kupować bo nie wiadomo czy będzie pasować :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

A jaki to problem jak zamontuje sprężarkę chłodnicę i parownik połaczy to nowymi przewodami bo stare będą za krutkie ktoś sprawdzi szczelność i ją napelni to ine widzę z tym żadnego problemu


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj