bel920

prędkość koszenia

Polecane posty

bel920    8

z jaką prędkością kosicie kosiarkami dyskowymi , kupiłem kosiarkę z spulchniaczem i nie wiem z jaką prędkością będzie można nią kosić . dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PioterKolo    10

My mamy pottingera 305 ze spulchniaczem i się jedzie tyle ile ciągnik da radę tak by dobrze kosiło... im mniejsza trawa tym szybciej, 3 pokos na równej łące ponad 25 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

masz fantazje-ojciec to widzial,a za chwile bedzie plakal ze czesci drogie i nie wiesz jak naprawic. kumpel kosil na 4 szosowej ,oczywiscie do 1 awarii, 3 to gora-zalezy od stanu laki i wielkosci trawy.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

jak ktoś ma równe łąki to te 20 to normalna prędkość sam kosze 21 bo wtedy automat wyłącza mi przedni napęd co prawda ja nie mam spulchniaczy

na trochę bardziej krzywych łąkach to tak 13-15

 

ale prędkość trzeba dobierać do warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Tyle to ja na asfalcie czasami nie mogę bo wyboje a ty na łące - to jest prawie nie możliwe!

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

jest to mozliwe ja 385 na 4 biegu spokojnie na pod 2 tys obr moge leciec ale tylko wzdłuz jeziora tam gdzie jest wilgotno bo tam ziemia pod kołami siada normalnie pomykam na 3 biegu i 1500obr ale sa tez takie odcinki gdzie na 3 biegu i 1200 obr to za duzo wiec zalezy od warónków a i ja mam bebnówke 1,65m wiec i taka predkośc zta kosiarka to nie za zdrowe dla silnika no ale jak czas goni to sie kosi

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Tyle to ja na asfalcie czasami nie mogę bo wyboje a ty na łące - to jest prawie nie możliwe!

no cóż polskie drogi ja na polu jeżdżę czerto szybciej jak po drodze

ja łąką jest równa to można pocisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeenha    1

zgadza czasem tez jak kosze trawe a obok jest droga to ludzi mijam jak jada asfaltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj