Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartosz15

Przetrzasaczo- zgrabiarka vs zgrabiarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartosz15    0

Jak chciałbym zakupić do swojego gospodarstwa przetrząsaczo-zgrabiarkę lub samą zgrabiarkę chodzi mi głównie o Mój odnośnik lub to Mój odnośnik. Posiadam dosyć równe łąki lecz jest sporo rowów. Posiadam już przetrząsacz. Doradźcie co bedzie mi się lepiej opłacało i napiszczie coć o tych maszynach. Z góry dzięki.

czaro    13

jeżeli masz już przetrząsarke a jeszcze w dobrym stanie to wydaje mi się najlepsza będzie tylko zgrabiarka np.taką jaką podałeś w linku.ta przetrząsarko-zgrabiarka wydaje mi się że może nie zdawać egzaminu ze względu na to że napęd jest przez pasek i trzeba dużych obrotów WOM aby palce dobrze się ustawliy podczas pracy.ja na twoim miejscu gdybym mnial przetrząsarke to wybrał bym taką zwykłą zgrabiarke nie jakieś tam funkcje multi :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

mario3004    0

Na twoim miejscu wziąłbym przetrząsaczo-zgrabiarkę, ponieważ ma mniejsze zapotrzebowanie na moc ( co to jest 20 KM, w sam raz do c330), 2 w 1 nie musisz przepinać maszyn (oszczędność czasu, wygoda). Wadą jest cena. A na ilu ha ma pracować?

danielhaker    823

Zdecydowanie ta pierwsza. Wujek ma tą drugą a zgrabia starą gwiazdową. Ta drugą nie da się chyba kilku wałków zgrabić (dograbić) tak jak gwiazdową albo karuzelową :unsure: Tak mi się przynajmniej wydaje.

czarek7340    77

Ja też myśle że samasz bedzie lepszy jak ta druga. Będziesz mógł odgrabiać od rowów i zgrabiać jak chcesz

MoveR    2

@ mario3004

20 km? o czym ty wogóle mówisz, "trzuydzieskta" nie da temu rady, to ważdy 430 kg, może nie dużo, ale perkins lub c-360 będzie w sam raz. Poza tym w/w ciągniki mają większą moc. Cena? Wiesz ile kosztuje Kuhn Haybob? 8000 tyś netto i ma 3 metry szerokości roboczej, ale jest na przekładniach. Pomarol ma 2 paski. Jedna osoba na wsi u nas go ma i nie narzeka.

@autor

A jaką masz przetrzasrake?

To jest lepsze według mnie, to w znaczeniu przetrząsarko-zgrabiarka, ale wybór należy do Ciebie.

Paliwoda    1

A jak chciałbym się przy okazji zapytać czy jest taka zgrabiarka która trzącha i grabi w wałki. 7 grabarka oczywiście odpada coś innego ?jak byście mogli to pokażcie zdjęcia

danielhaker    823

A jak chciałbym się przy okazji zapytać czy jest taka zgrabiarka która trzącha i grabi w wałki. 7 grabarka oczywiście odpada coś innego ?jak byście mogli to pokażcie zdjęcia

Ty w ogóle czytałeś ten temat? :blink:

Paliwoda    1

danielhaker czytał temat.

A co do tego linku Mój odnośnik to wsześniej to było pokazane a niema innych sprzetów bo takie cos to nie wchodzi w rachubę. Sory że wwalam się w temat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez johny22
      Witam, 
      poszukuje zgrabiarki karuzelowej zagranicznej produkcji, jakiej firmy polecacie, czy lepiej jedna karuzela czy dwie, ile ramion na tej karuzeli najlepiej, tak w cenie do 12-13 tys. Przeglądąłem w Niemczech strony i trafiłem na coś takiego, ile waszym zdaniem warto jest zapłacić za taką zgrabiarkę 

• Przez debrzyna
      Czy ktoś posiada taka przetrząsarkę i podzieliłby sie wiadomościami na jej temat

• Gość bartek18
      Przez Gość bartek18
      Mam do wydania 15 tys i chcę za to kupić zgrabiarkę. Czy lepiej będzie nabyć nowego Samasza 4.10 m ( http://www.samasz.pl/samasz/pl/oferta/zgrabiarki/zgrabiarki-1-karuzelowe?table=2#zakladki ) czy może np taką Krone KS DUO ( http://allegro.pl/zgrabiarka-krone-i2079350829.html )?
    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150