Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MiRol

Mycie ciagnika myjką ciśnieniową

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Myjka
MiRol    18

Czy mycie ciągnika myjka cisnieniową szkodzi?? czy moze jakos zalac silnik albo inne podzespoły??

Nitram92    1

Zalezy jaki ciagnik myjesz.....heh Ale o tym zeby nie kierowac strmienia w elektryke to chyba kazdy wie. jezeli masz stary ciagnik to raczej uwazaj zebys farby nie zmyl !!! silnikowi nic nie bedzie [jezeli ma wszystkie pokrywy itp oczywiscie] za to na chlodnice trzeba uwazac jej sie karcherm nie powinno ruszac..najlepiej przedmuchac a dopiero potem lekkim strumieniem wody przemyc np. z kurzu, to samo tyczy sie filtrow [tych z otworami na zewnatrz]..Ciagnik nie samochod jak robisz i wiesz ze na 2 dzien tez bedzie pracowal, to go nie myj[ewentualnie oplucz by lepiej wygladal] Czeste mycie skraca zycie hehe

Wiadomość z agroFakt.pl

Musisz uważać aby nie nalać wody do alternatora, i odczekać aż obeschnie.Można umyć chłodnicę ale tylko szerokim strumieniem aby nie pozaginać blaszek B)

mix    4

Ja w tamtym tygodniu myłem mopka to przy okazji c360 umyłem. Zaszkodziło to tylko lakierowi bo go troche zmyło. Jak skończyłem myć sprzęt do najpierw posprzątalem myjke itd. Potem odpalilem ciagnik i nic mu nie było pochodził ze 10min i wjechałem nim do garażu.

Bamboocha    7

po takim myciu mozan troche poczekać to nie zaszkodzi, podobno jest nie wskazane tak odrazu jechac w pole :)ja tam chłodnicy myjką nie ruszam bo sie zamaula(chłodnice czyszczę sprężarką)a ciągniki od czasu do czasu myję myjką i odrazu inaczej wyglądają..

MiRol    18

hehe no od razu w pole nie pojade bo mi kurz poprzylepia B)

Dzieki za Wasze opinie

JarekWLKP    1

Jeżeli myję, to wszystkie cišgniki po kolei, wtedy odjeżdżam zaraz po myciu. Zawsze tak robiłem i nic się nie stało.

daniomax    1

jeżeli wiadomo że będzie się robiło ciągnikiem w polu to po cho le re go myć ....>mycie zostawiam na koniec większych prac.gdzie wiadomo że sie zakurzy czy zabłoci...oszczędzajmy wode B)> tymbardziej że ocieplenie klimatu :)

aa co do chłodnic>najlepsze sprężone powietrze>nie na mokro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować