Jarek22B

New Holland TD5050 czy T5050???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jarek22B    52

Zdecydowałem się już na zakup NH, tylko mam jeden dylemat. Któren model wybrać TD5050 czy T5050???

 

Ciągnik ma być maszyną główną w gospodarstwie o wielkości ok 25 ha. Ma współpracować głównie z pługiem i agregatem (będą zakupywane wraz z ciągnikiem).

 

Osobiście skłaniam się ku wersji T ale obawiam się w nim o tzw "elektronikę".

Nie wiem czy moje obawy są uzasadnione, czy raczej jest to strach przed nieznanym (do tej pory posiadałem tylko c360 i zetora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być ciągnik główny to Serię T5050 bo TD5050 to całkiem inna maszyna to to samo co Case JX . Fajna maszyna zwrotna , mało pali , więc polecam.Tez myślałem nad takim new hollandem ale wybór padł na Deutz fahr Agrofarm 410 LS cena podobna ale Nam deutz fahr bardziej się podobał i miał lepsze opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

proponuję ci brać td cena niewielka a powierzchnię masz taką samą jak ja i też biorę td5050

no jeżeli masz dużo kasy to zastanów się nad T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel97    4

Jeżeli wybierasz miedzy tymi dwoma to seria T. Fajnie ze kolejny użytkownik new hollanda będzie.

Edytowano przez pawel97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz tyle kasy to bierz T.

ale w tym ciągniku nie ma aż tak dużo elektroniki :)

Edytowano przez muszkieter97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Tylko jeśli się da to weź sobie mechanicznie ( na linke) włączany przedni napęd , rozmawiałem z jednym facetem to mówił że wziął sobie mechaniczny bo taki był ale w zasadzie chciał na guziczek :lol: no ale taki stał na placu to takiego wziął z początku troche mu się to nie widziało ale zmienił zdanie jak serwis na przegląd przyjechał i powiedział mu że sporo jest problemów z tym włączaniem przodu elektro-hydraulicznie , tak więc w sumie jest zadowolony , ale według mojego odczucia kabine mógłby mieć większą ;)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik122    0

Ja także bym polecał wersję T. Jeżeli chcesz trochę zaoszczędzić no to bierz TD. Mi się wydaje czym bardziej droższy tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Nie bierz TD to jest jedna z najgorszych seria jaka wypuścił NH wiem bo kolega ma trzy Nh i ten jest najgorszy w ciągu 8 lat używania bo tyle go chyba ma to miał bardzo dużo awarii jak masz na T to tego właśnie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

Seria T wydaje się masywniejsza i chyba będzie cięższy ;) a ile dokładnie się różnią w cenie te modele?


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam serie T bo sam posiadam taki ciągniczek tyle że t5040 elektroniki w nim nie za wiele a chodzi naprawdę fajnie godny polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena za NH TD5050 z szerokimi kołami,pneumatyką,hakami na tuzie i klimą wynosi 135 000 zł a cena za NH T5050 bez klimy 165 000 zł.

to 30 000 różnicy ale moim zdaniem warto bo ciągniczek popracuje trochę dłużej niż TD jak mówią ich użytkownicy

 

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

To są ceny netto? Orientuje się ktoś ile kosztuje T5040 w wersji standardowej?

Edytowano przez Davido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj