wojtas

Co z tym cukrem?

Polecane posty

Damix    2

U mnie w kauflandzie cukier kosztuje już ok.4,78.Masakra!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą jeszcze skasować jakąś cukrownie to cena będzie jak należy.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

W biedronce jest tańszy cukier ale jest mniej słodszy B)


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oni sobie jaja robią. no tak 20 cukrowni w polsce zamknęli :rolleyes: Teraz każdy żył z nadzieją żepaliwo na 5 zł sie zatrzyma cud będzie jak na 6 się zatrzyma ;[ ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli wszystko równają z Zachodem tylko o dopłatach zapomnieli.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oni sobie jaja robią. no tak 20 cukrowni w polsce zamknęli :rolleyes: Teraz każdy żył z nadzieją żepaliwo na 5 zł sie zatrzyma cud będzie jak na 6 się zatrzyma ;[ ;[

 

Może biopaliwo będzie tańsze. Bo na to cenę ON i jaka ma być to zwrot powinien wynosić ok 1,5zł :P


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Powoli wszystko równają z Zachodem tylko o dopłatach zapomnieli.

 

No to równają pięknie bo cena cukru w Niemczech wynosi 2,60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Na pocieszenie powiem Wam że mam jeszcze zapasy cukru gdy kosztował po 1,99zł za kg(to było chyba z 1,5 roku temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Biedronka ma tańszy bo ma kontrakty długoterminowe.

 

@StasiekS bez młotka do torebki nie podchodź? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jest trzymany w suchym i ciepłym pomieszczeniu to jest jeszcze sypki. Ale tego mi zostało coś około 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie cukru to powoli trzeba wyznaczyć kogoś w domu który będzie miał zakaz słodzenia i do tego co 5 gość.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

żadna polityka, ludzie jak się opamiętają i nie będą wykupywać cukru na potęge, to i cena spadnie do niższego poziomu. już tak było nie tak dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

Ja ostatnio tak obserwuję półki w sklepach i co wywnioskowałem;Im wyższa cena to towar szybciej znika z półki to się tyczy i cukru jeszcze tak niedawno był u mnie po 2.13zł to nikt go nie kupował a teraz już po 4.5zł to ludzie normalnie pogupieli kupują go,żeby był chyba na kilka lat w zapasie...i mąki ziemniaczanej ,której też brakuje, bo jak podrożała to wszystko wykupione.Nie którzy chyba myślą droższe znaczy lepsze. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

dolar owego czasu też był po 2 zeta,i nikt go nie chciał,a jak po 3 to kolejki stały-ot paradoks,ludzka głupota.

 

Sawicki podpisał rozporządzenie żeby ciut zysku plantatorom cukrownie oddały,ale przemysł cukrowy wielce oburzony-kto to widział żeby zyskiem się z rolnikiem dzielić.

 

 

aż się chce krzyczeć "komuno wróć".kiedyś to się nazywało "spekulacja",teraz biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

W Polsce w hurtowni po 4,5zł. Taniej można dostać w markecie po około 4, a najtaniej na targowisku po 3,5 kupiony w markecie w Niemczech po 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

Ferdek07

W takiej od której sklepikarze kupują cały czas i dla klienta który kupuje cały czas. A że w niektórych jest ponad 5 zł to też prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

dolar owego czasu też był po 2 zeta,i nikt go nie chciał,a jak po 3 to kolejki stały-ot paradoks,ludzka głupota.

 

Sawicki podpisał rozporządzenie żeby ciut zysku plantatorom cukrownie oddały,ale przemysł cukrowy wielce oburzony-kto to widział żeby zyskiem się z rolnikiem dzielić.

 

 

aż się chce krzyczeć "komuno wróć".kiedyś to się nazywało "spekulacja",teraz biznes.

 

Teraz jest podobnie jak kiedyś bo w sklepach świecą pustki na półkach. 4.35 i w biedronce nie ma :lol: Pusta paleta stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki91    7

Moim zdaniem ludzie, są sami sobie winni. Bo najpierw ktoś puścił info o podwyżkach cen cukru i gdy cena faktycznie wzrosła to wszystkie media zaczęły o tym trąbić (mimo że ta podwyżka była niewielka w stosunku do ceny obecnej), a także spekulować o kolejnych wzrostach. A potem to już reakcja łańcuchowa która sama się napędza. Naród ruszył do sklepów po "białe złoto", aż w końcu popyt przerósł podaż co w znacznym stopniu zachwiało ceną. No i wraz z zwiększającym się popytem producenci/pośrednicy/sklepy podwyższały cenę, aby sztucznie obniżyć popyt, a przy tym jak najwięcej zarobić. :rolleyes:

 

Taki paradoks, że im wyższa cena tym więcej ludzi rzuca się do sklepów :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

dobra. po ile jest to każdy widzi. tylko dlaczego niektórzy politycy twierdza ze cukier jest drogi w całej europie skoro wszędzie jest tańszy.no i drugi aspekt -stosunek zarobków do cen cukru w europie i w polsce. mi to wygląda bardziej na spekulacje niż na rachunek ekonomiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Panowie spokojnie ludzie śię nakupią i ceny spadną. Politycy chętnie szukają tgz spekulantów. Prawie jak za komuny. Winny jest spekulant, którego tak dokładnie nikt nie widział i nie zna. A prawda jest banalna minister rolnictwa w rządzie pis pan jurgiel wybegocjował zbyt mały poziom produkcji dla polski. Niemcy maja limit którego nie wykożystują i u nich jest tani a polacy wykozystują więcej niż mogą wyprodukować i jest drogo. Jak większośc problemów podłożem jest nieróbstwo lub głupota polityków nie ważne z jakiej ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj