Skocz do zawartości
ptaszek181

Czujnik porodu firmy laly

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ptaszek181    0

Witam serdecznie , właśnie wróciłem z kursu inseminacji. Jak wszyscy wiemy tego typu konfrontacje najlepiej kształcą i dają informacje na temat nowości na rynku bydła . Mam pytanie do użytkowników forum czy ktoś z was spotkał się z nową metodą powiadamiania o poradach tzw czujnik który wysyła sms jak "nózi wychodzą". Chciałbym otrzymać jakieś podstawowe informacje na temat tego produktu typu koszt gdzie w której części układu rozrodczego się go umieszcza, skuteczność itd.

Michu7    4

Słyszałem kiedyś o czymś takim "montowanym" w pochwie u klaczy. Były to drogie konie sportowe hodowane w Irlandii więc gra była warta świeczki a u bydła nie wiadomo czy nie byłoby zbyt drogo. Sam jestem ciekaw czy już gdzieś w Polsce coś takiego się stosuje.

suniva    0

To jest taka kapsulka działa na zasadzie temperatury, gdy krowa zaczyna sie cielić zostanie wydalona i temperatura się zmienia, wtedy przychodzi sms na komorkę!

Będziemy to wkładać jałówce,narazie jednej dla sprawdzenia,jesli sie sprawdzi to zobaczymy !

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszek181    0

Ciekawa sprawa, ja tez jestem zainteresowany czasami warto zainwestować w coś takiego by uratować cielaka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się