Filipkowski15

Rozrzutnik obornika do 5 tyś zł

Polecane posty

Witam. Mam zamiar kupić rozrzutnik obornika coś do 5 tys zł zastanawiam się nad tymi:

http://allegro.pl/rozrzutnik-do-obornika-i1477261376.html

http://allegro.pl/rozrzutnik-obornika-4-5t-i1450774950.html

http://allegro.pl/rozrzutnik-obornika-super-stan-5-7-tony-i1473915914.html

 

Co o nich sądzicie może cos innego doradzicie POZDRO;p P.S nie piszcie o polskich bo te odrazu odpadaja miałem takiego i same awarie niechcem nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Wnioskując po linkach to coś około 4,5 tony


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Ja mam rozrzutnik taki ja w pierwszym linku,jest on produkcji ZSRR i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć,dość wytrzymały i ładowny ja mam przy swoim podwójne burt u z tyłu zakładkę zamiast wałków,co prawda ma parę minusów ale jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

z jakim ciagnikiem ma wsołpracowac jak ze zdjec to ten z trzeciego linku

zaczep na górny zaczep

duze kola

dwa wałki z tyłu

podloga i burty drewniane łatwe do wymiany

Edytowano przez Karolt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

ja kupiłem 9 tonowy za 5 tys z wałkami jak na 3 linku tylko pod dolnym wałkiem jest jeszcze rura śr, 5 cm i na niej sa takie blachy które uniemozliwiaja robienie tzw. kupek z obornika, jak to robia polskie gnojacze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie współpracował z ursusem 912 lub z c 360 własnie ten z 3 linku wydaje mi sie najlepszy chociaz i na tamte złego słowa nie powiem.

 

Ładownośc to gdzieś tak od 4 do 5 ton góra mnie interesują;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savas    3

mam do sprzedania polski po kapitalnym remoncie od 8 lat wozil tylko kukurydze przez 20 dni w roku przez 3 lata, nowe borty, jezeli jestes zainteresowany to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić polski coś ok 90 roku produkcji z Uni.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer2000    1

Kolega lamborghini105 ma racje lepiej cos polskiego nie ma problemu z częściami ,ja polecam polski dwu osiowy mam taki na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z dwu osiowym się hu**** cofa lepiej kup jedno osiowy albo zrób se sam :lol: ja mam samoróbkę ojciec zrobił go ponad 30 lat temu i działa bez zarzutu B) fotki są w mojej galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

kup jakiś polski i wyremontuj, sam wyremontowałem swój stary i dałem sobie spokój z kupnem następnego złoma, burty i blachę na podłogę kupiłem z allegro z firmy akmet, dostawa za free i dużo taniej jak na bazarze, zaczep wyspawałem tzn przerobiłem na górny z ceownika 12stki nowe łańcuchy i lisztwy, brakuje mi tylko wałów ślimakowych które planuje kupić malowanie i sprzęt posłuży jeszcze kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

Posłuchaj kolegów i kup polski, nawet jeśli uważasz jest gorszy i badziew to przynajmniej do niego kupisz części zamienne i bez problemu go sobie wyremontujesz.

A kupisz jakieś stare zagraniczne nie wiadomo co, a jak coś nawali w sezonie to będziesz biegał za częściami zamiast pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafciu    0

Moim zdaniem w tym pułapie cenowym najlepszym rozwiązaniem jest rozrzutnik z pierwszego linku produkcji rosyjskiej. Nie ma co się specjalnie zastanawiać nad dostępnością części, gdyż tam poprostu nie ma się co popsuć:D.. Wiem co mówię, gdyż użytkuję taką maszynę ładnych parę lat.. W tym roku dorabiam dodatkowe burty, gdyż mocna konstrukcja, krótki zaczep na to pozwalają.. Jedyny minus to adapter, ja mam w swoim założony jeden wałek z łapami i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

to ja popieram kolegow wyzej, co do kupna polskiego

nie wazne 1 czy 2 osie, sam wybierzesz, wazne zeby byl na dwie tasmy, mniej awaryjny i lzejszy posow

a co do czesci to chyba tylko lozyska trzeba czasem wymienic


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994szymon    15

Ja 10 lat lemu okazyjnie kupiłem rozrzutnik 5t sprowadzony z Francji (za 4,5tys zł). Miał on jednak popsuty mechanizm taśmy. Okazało się że części od polskich rozrzutników pasowały (było pare przeróbek). Super się sprawuje ten rozrzutnik. Ma szerokie koła i wogóle się nie "topi" (ciągnik się topi a rozrzutnik nie). Szukałem i interneie takiego rozrzutnika i tylko na jednej stronie był: http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/rozrzutnik-obornika/1173970/heywang-dauphin-5-s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak się ma czas to można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj