BigBull

Kupie lub wydzierżawie grunty orne na opolszczyźnie...Pilne

Polecane posty

BigBull    0

Kupie lub wydzierżawie grunty orne na opolszczyźnie...Pilne...jak by co to pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

watpie zebys tu znalazl chetnych do sprzedazy ja juz kilka razy pisalem i nic

Edytowano przez Lukaszjarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Tutaj nic takiego nie znajdziesz :rolleyes: Nikt by nie zdążył wystawić a już ktoś kupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Było do sprzedania 10 ha w Łomnicy pow. oleski.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

po ile tam u was ziemia? u mnie podlasie to więcej niż 30 za ha to ci nikt nie da tylko że klasa 4,5 3 mało jest <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa    0

jak to jest w tym rolnictwie , tylu rolników mówi ze jest tak ciezko a tu widze inwestorów w ziemie nie brakuje :)...ja kupowalem w tym roku po 10 tys/ha klasa 4a. w dwoch kawałkach po 3 ha .ale panowie z opolskiego napewno nie nastawiaja sie na takie ,,skrawki'' tylko od kilkunastu lub kilkudziesieciu ha w góre :).ziemi na sprzedanie zaczyna brakowac. ANR okresowo tylko cos sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk89    18

mi (w łódzkim) gmina zaproponowała, że mogę kupić 1,5 hektara które od nich dzierżawię za bagatela 75 tysięcy zł! a ziemia klasy 5 i 6... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Radekk89 u nas prawie tyle 1ha kosztuje od agencji po wywoławczej cenie ale II-III klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystalzts    14

Ja w łódzkim kupiłem (załatwiam papierki do rejenta) 2,36 ha za 130000 3 klasa przylega do mojego pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

130000?ale drogo! Moj brat kiedys kupił 50 ha za 3,5tys zł za ha

Edytowano przez kostekk1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk89    18

@jaroon w łódzkim według ANR hektar kosztuje ok. 21 tysięcy. i te 20 tysięcy za hektar jak na moją okolice (ziemie różnych klas) to nie jest tak źle. ale z tym 50 tysi za hektar to przesadzili:/ aczkolwiek są i tacy co wołają po 12 zł za metr i jeszcze mówią "myśle że 12 zł to nie jest duża cena"... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk89    18

130000?ale drogo! Moj brat kiedys kupił 50 ha za 3,5tys zł za ha

kiedyś? to kiedy to było?? chyba jak upadały PGR-y... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Jakieś 8 lat temu ,ale ziemia była od prywatnej osoby

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeki65    0

Kupie lub wydzierżawie grunty orne na opolszczyźnie...Pilne...jak by co to pisac;)

Mam na sprzedaz 0,98 gruntu ornego klasa 3,b (plask teren nie zalewowy ,w jednym kawalku)w okolicy Glucholazy, kierunek na Nyse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeki65    0

watpie zebys tu znalazl chetnych do sprzedazy ja juz kilka razy pisalem i nic

Posiadam na sprzedaz 0,98 hk ziemi ornej klasa 3,b wlasnie niedaleko kolegi Lukaszjarm okolice Glucholaz.

Edytowano przez Janeki65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepszy    0

Witam mam do sprzedania dwie działki rolne jedna typowo rolna o pow. 1.14 ha a druga też rolna ale można przekwalifikować na budowlaną o pow 0.84 ha z obu stron dojazd drogą asfaltową , prąd , woda , za rok kanalizacja .. fajna sprawa bo można podzielić na dwie niezależne działki budowlane !!! działki w woj. mazowieckie k/Przytyka . Ile mogę dostać za każdą z nich ? Poradźcie proszę . dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkodanik    0

Wydzierżawię ziemie w woj Opolskim, powiat Brzeski gmina Skarbimierz. wieś Brzezina

12 ha gruntów ornych 3a,3b,i troszkę 4a

kontakt 606478570.

mail szkodaboss@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartoszopo    0

Sprzedam 6 ha, 7 km od Niemodlina, prąd, woda, asfalt,

możliwość zabudowy, teren nie podmokły.

Cena za całość 149000zł

tel.792132888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigBull    0

Ma ktoś do wydzierżawienia grunty orne woj.Opolski ,Pow.Kędzierzyńsko Koźielski ,gmina Cisek lub Reńska wieś jak wiecej hektarów to może być dalej;)Prosze o kontakt ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez ursusikc330m
      Witam czy mogę rozsiać wapno razem z nawozem fosforowo potasowym i to zatalerzować czy lepiej rozsiać wapno zaorać i dopiero nawóz i talerzowanie?
    • Przez asaledr
      Witam,
      Mam taką działeczkę 4 ary, tak sobie leży nieużywana a szkoda żeby tak leżała, pomyślałem posadzę na niej choinki to sobie za 7 lat sprzedam i zawsze coś będzie. Tylko, że ona jest kawałek odemnie a te sadzonki z nadleśnictwa wielkości dłoni to w chaszczach nie bedzie to rosło a mi się nie chce jeździć tam specjalnie i kosić między drzewkami, nie mam na to czasu. Pomyślałem kupie agrowłókninę i całą działkę 4 ary tym wyścielę i zrobie otwory i kosturem posadzę te choineczki. Tylko pytanie czy na całości najlepiej ją dać czy np. między rzędami tylko. Albo może zamiast robić małą dziurkę na drzewko to wyciąć jej otwór o średnicy 30 cm na każde drzewko to będzie miała więcej wilgoci może choinka? 
    • Przez ENDRIUROL
      witam
      chcialbym zapytac o bakterie aktywujace uwsteczniony fosfor w glebie oraz o bakterire wiazace azot z atmosfery czy to na roslinie czy doglebowe. co polecacie czy uwazacie ze warto? widac roznice ? nie tylko w portfelu.. w dobie drogich nawozow kazdy kombinuje ale cxzy warto
      pozdrawiam
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj