Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek111

Landini Legend 105

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sylwek111    0

Mam ciągnik Landini Legend 105. Jest problem z załączeniem wałka odbioru mocy.. gdy chce włączyć szybkość 540 bądź tą szybszą opcje to wtedy strasznie zgrzyta.. myślę że nie powinno tak być.. proszę o pomoc.. Mile widziany by był katalog części do tego typu

Szczur    0

Nie wiem jak jest w Legendzie ale w 6880 pomogło podciągnięcie linki od sprzęgła WOM-u :)

Jeżeli dłuższy czas stał to mogły się zapiec tarcze tego sprzęgła, można to sprawdzić na wyłączonym silniku i na biegu z wyłączonym WOM czy się wałek kręci jeśli nie to tarcze zapieczone.

sylwek111    0

Sprawdzałem tarcze nie są zapieczone.. a sprzęgło to już całkiem inna dźwignia jest i chyba raczej w porządku.. a czy może mieć coś wspólnego te zgrzytanie z ustawieniem dźwigni przełączania z obrotów wałka zależnych i niezależnych?? a i takie pytanie czy jak daje z odmy powietrzem i olej też się pokazuje jakie mogą być przyczyny tego zjawiska..? Czyżby silnik do poprawek? Z góry dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

Szczur    0

Jeśli daje z odmy to jeszcze nie jest tragedia :) najprawdopodobniej zawory w głowicy są już nieszczelne i trzeba je przeszlifować jeśli daje tylko z odmy, gdy daje też z kurka wlewu oleju to już gorsza sytuacja wtedy najprawdopodobniej przyświechtane są pierścienie i wali dołem.

sylwek111    0

daje z odmy i delikatnie z korka wlewu.. no to się szykuje robota.. ale na razie nie będę ruszał go oleju nie bierze to chyba aż tak źle nie jest..

soko74    2

....jak to jest z rozdzielaczem w legendach,nie mogę znaleść sekcji pływającej...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować