mix

Claas Tucano

Polecane posty

mix    4

Dziś zobaczyłem nowy kombajn na stronie www.claas.de.

 

Słyszał ktoś o nim już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to jest chyba brat megi...tak wygląda przynajmniej na taki rozmiar...ale desain sciągli z bizona rekorda troche...B) to scięcie za kabiną :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

medion może zostanie bo to nie stara konstrukcja...inaczej zostałyby tylko waga lekka-dominator średnia-tucano i cięzka-lexion


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Przecież medion i mega może jeszcze jest w produkcji i Tucano może je zastąpić np w styczniu. Bynajmniej ja myślę że je zastąpi. Przecież mege i mediona to produkują już kilka ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Niby, dlaczego mają przestać produkować Mediona i Mege :) , przecież Tucano ma inne parametry i będzie kupowany na większe gospodarstwa. Mówiąc krótko Claas powiększył ofete swoich kombajnąów o Tucano B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józek    0
medion może zostanie bo to nie stara konstrukcja...inaczej zostałyby tylko waga lekka-dominator średnia-tucano i cięzka-lexion

Jak nie stara? Tylko blachy zmienili, Vista Cab miał już Dominator VX, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Kurde dajcie linki do jakiś fotek. B) Bo mi ten link do filmu nie chodzi. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

no ladne to to taka inna troche stylizacja tej kabiny


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Patrząc na oznaczenia nowego Claasa (3*0, 4*0) jestem pewien, że jest następcą mediona i megi.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Nawet podoba mi się dising tego tucano jest super!! ale nie wiadomo jak się bdzie sprawwał w polu?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Mnie ciekawi kiedy bedzie oferowany w Polsce?

Jak Korbanek sprzeda wszystkie megi i mediony z placu B) Pewnie teraz wykupuje te które zostały po niższej cenie...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Kiedy nowy design na medze robili? Masz foty jak wyglądał kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Wydaje mnie się, że Tucano zdobędzie gigantyczną popularność, pomimo małej średnicy bębna młocącego. Kabina bardzo komfortowa rodem z CLAAS Xerion, układ kabina-zbiornik-silnik, marka i dotychczasowa sprzedaż mimo wielu błędów i według mnie-słabego wykonania mniejszych modeli. Prócz tego już teraz można uznać, że Tucano wyznacza nowe trendy w stylistyce kombajnów. Mnie się Tucano bardzo podoba. Poza tym jestem zadowolony, że wybrałem JD 1450CWS, a nie CLAAS Medion 310, między innymi dlatego, iż pozostałby niesmak po wejściu na polski rynek nowych modeli CLAAS. Co do nowego designu. Zastosowano go wraz z ulepszoną konstrukcją w modelach Medion i Mega, dlatego myślę, że dostępne będą wszystkie te modele równocześnie jeszcze przez jakiś czas. Dwa nowe Mediony już zostały w Polsce sprzedane na kończący się sezon - informacja od asystenta handlowego DHK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

jakiej seri 400? Lexionów z serii 400 już dawno nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

a może ma ktoś jego dane techniczne tzn głównie chodzi mi o moc silnika pojemność zbiornika szerokość kosy dla kazdego modelu z osobna, może rzeczywiście claas tucano to odrodzenie się lexionów z serii 400...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Nikxex007
      Witam. Chciałbym się zapytać co sądzicie o Claasie Arionie 640? Wady i Zalety. Z góry dzięki za komentarze. 
    • Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
    • Przez gameplayakiho
      Witam.
      Zastanawiam się na zakupem ciągnika i mam problem z wyborem między Claasem Arion 430 oraz Valtra A114 lub N104
      ewentualnie New Holland T5.
       To będzie mój główny ciągnik więc zależy mi na wytrzymałości tego ciągnika dlatego moje pytanie który ciągnik był by najlepszy  w przedziale 100-120 KM
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj