Zaloguj się, aby obserwować  
szymonp24

hydraulika claas 46

Polecane posty

szymonp24    0

witam

Przymierzam się do zakupu claasa 46 i w związku z ty mam problem iż mam ursusa c360-3p

chodzi mi o to czy w prasie są dwa złącza do hydrauliki czy jedno a jak dwa to czy nie jest tak że jeden wąż powrót oleju, a drugi przewód doprowadzenie do siłowników w prasie. :blink: Mam nadzieję że nie jest tak że jeden wąż do jednego siłownika czyli powrót i dopływ :rolleyes:

Dzięki za odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 46 sa dwa przewody od silownika jeden powrot a drugi wyjscie oleju,bo w kazdej 46 sa silowniki dwustronnego dzialania .takze 3p obsluzy belarke tak samo mf 255.

jeszcze jest jeden przewod od silownika jednostronnego dzialania od podbieraka w zwyklym claasie 46.

duzo bel bedzie do zwiniecia 46 z 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmen    20

Drugi przewód to nie powrót, musi być ciśnieniowy bo w 46 olej trzyma komorę a nie zamki mechaniczne. Ta prasa jest za ciężka na 3p, chyba że do słomy i siana będziesz używał i wolno jeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Dokładnie jest tak jak mówi kolega wyżej, w niej nie ma zamków i to włok dociska i musi być ciśnieniowy ;)

moim zdaniem to też za duża prasa do 3p, ja mam rollant 66 (120*150) i 80 koni w słomie nieraz zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonp24    0

tylko słomę ale chcę coś lepszego bo może za jakiś rok ciągnik kupimy to żeby prasa była już ciut większa a 3p będzie śmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Lekko nie będzie, bo prasa idzie na pewno ciężej niż np sipma, a sąsiad prasował jakiś czas 3p i sipmą sianokiszonkę to chyba 1 na godzinę jechał i ledwie szło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonp24    0

prasa a zwijarka tym bardziej

 

a mój 3p w dobrej kondycji jest to da rade a jak nie to na chama parę hektarów sprasuje w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

To jakoś dasz radę, ale na następny sezon kup coś mocniejszego bo to szkoda ciągnika żeby tak się męczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio15    0

Dokładnie jest tak jak mówi kolega wyżej, w niej nie ma zamków i to włok dociska i musi być ciśnieniowy ;)

moim zdaniem to też za duża prasa do 3p, ja mam rollant 66 (120*150) i 80 koni w słomie nieraz zdycha.

mam pytanie kupiłem claas 46 bez rotora mam c-360 czy będzie dobrze chodziła ile ma zapotrzebowanie ta prasa ????????? odpiszcie

 

mam do was pytanie kupiłem claasa 46 mam ciągnik c-360 czy będzie dobrze chodzić a ile ma zapotrzebowanie odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Witam znajomy prasował słomę c360-tką rolandem 42 szło całkiem nieźle bele zbite nic nie gorzej jak po sipmie inny ma rolanda 44 chodzi z zetorem 5211 jakoś robi czasem zetor się męczy ale robi już sporo czasu nic ciągnikowi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio15    0

a mi chodzi o claas 46 czy da rade c-360

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Obejrzyj sobie claas 44 i 46 konstrukcja wręcz identyczna taka sama komora walcowa 46 jest w ładniejszym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio15    0

mam pytanie ile zapotrzebowanie ma mocy claas 46 ????

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio15    0

mam pytanie czy zrobie kiszonke c-360 ?? claas 46 odpiszcie ???

 

mam pytanie czy będę robił c-360 kiszonkę claas 46 bez rotora ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Jak masz silnik w 360 w idealnym stanie to może jakoś pójdzie, ale to szkoda ciągnika tak męczyć, bo to obciążenie będzie na niego szło potężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz do 10ha belowania co roku to 360 jakos przezyje ale jesli wiecej to zakatujesz silnik a na mokrzejsza lake nawet nie masz co sie pchac taka jest moja opinia tez mam claasa 46 i raz kolo domu jak belowalem mf255 ok. 30 bel to traktor nawet nie dobijal do konca beli i gasl a laka jak stól .

 

takze c-360+claas 46 to nie jest dobra para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICK    0

Niestety, C 360 i class 46 to faktycznie zła para. Ja pracowałem 912 i class 44 i miał co robić nawet w słomie - jeśli chcesz mieć dobrze zbite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj