bernatziom1996

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF

Polecane posty

Interesują mnie wsze opinie na temat jd 6230, nh T6010 delta i mf 5445. Jakie są wasze opinie na ich temat co o nich sądzicie to ma być ciągnik na prow. wiecie może ile kosztuje nowy mf 5445 taki jak na zdjęciu poniżej? proszę o szybkie odpowiedzi.

post-22090-0-32799500-1298993362_thumb.jpg

post-22090-0-32799500-1298993362_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Nowy MF 5445 z ładowaczem z osprzętem kosztuje 256 tyś brutto sam coś koło 220 tyś to zresztą zależy od kursu euro ,ale taka cena jaką podałem jest akurat na aktualny kurs euro. Każdy z tych ciągników które wymieniłeś ma swoje plusy i minusy a o nich już poszukaj sobie w innych tematach bo jest takich bardzo dużo. Osobiście z tych trzech wybrał bym MF ze względu na skrzynie 4 prędkości wałka w standardzie klima itp. z resztą sam będę stał przed praktycznie identycznym wyborem. Co do JD no cóż ta marka obecnie to już nie to samo co kiedyś :(. Nh kolega ma trzy miał kilka awarii w nich dla niego to żaden problem ale dla kogoś innego może się okazać dużym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek410    0

wg mnie MF wygrywa (cicha kabina, skrzynia dyna-4 itp) :) technicznie tez nie jest napewno gorszy od nh czy jd... a jak chcesz z ładowaczem to mf oferuje jeszcze scieta maske i szklany dach (nie wiem jak pozostale marki) co znacznie poprawia widocznosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie jakia jest cena MF 5435 bądź 5430? w podstawowym wyposażeniu z nową masą

Edytowano przez bernatziom1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeździłęm JD6230 i to całkiem sympatyczny ciągnik ale właściciel twierdzi że teraz kupił by NH serii T6000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zastanawiałem sie nad case mx 100 ale wybór padł na john deere 6330 premium. Dużo robiłem 6230 u kuzyna i mogę Ci go na pewno polecić. Co do mf 5445 to Ci jeszcze nie mogę powiedzieć, ale kolega złożył na niego wniosek więc jak mu przyznają to po sezonie mógłbym CI powiedzieć jak sie sprawuje, ale zapewne chcesz brać ciągnik w tym sezonie. Nie miałem do czynienia z nh ale z case mx owszem i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a biorąc pod uwage fakt iż jest to ciągnik z tego samego ,,pits-topu'' co nh więc i nh jest pewnie niezły. Dziś przyszedł mi miesięcznik rolniczy ,,top agrar". Był test ciągników o mocy 90 km. Udział w nim brał marki takie jak: case, john deere, deutz, same, mf, nh i fednt. Każdy z tych ciągników wg osób przeprowadzających test miał swoje mocne strony, np deutz i same idealnie nadają sie na użytki zielone, mf i john deere charakteryzują się siłą uciągu, a fednt jak to fendt do wszystkiego idealny. O nh pisali że jest za lekki do ciężkich prac więc lepiej sie spisuje w lekkich pracach polowych. Mf i john deere ponoć mają bardzo dobre skrzynie i poziom hałasu w kabinie ( np dla john deere 68 db). Tak więc wg mnie to mf lub john deere, jesli ma to być ciągnik do prac polowych. Ale warto tez wziąć pod uwage inne aspekty, np jaki serwis jakiej marki masz najbliżej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak masz bliżej do serwisu MF to wybierz tą markę. Ja zawsze zwracam uwagę na odległość do serwisu.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w takim razie odległośc nie gra roli ;p 10 km różnicy to niewieele . W takim razie porównaj oba modele ( wyposażenie, cena, może jakiś upust.) Chociaż nie wiem którego bym wybrał, oba są na pewno dobre i CIe nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj