Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiu101

Demontaż podbieracza

Polecane posty

krzysiu101    0

Nie wiem jak się za to zabrac a muszę go zdemontowac wiem że trzeba rozpiąc ten wał co go napędza ale dalej to już nie bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki

rycho22    0

witam mam problem) jak powinien zejsc ten walek dodam ze dzura do kontry jest pusta a widzalem ze ma gwint srodek tego walka jest zakryty i leko spawniety dodam ze to fabryka i nikt tam nie majstrowal prasa to 442\1 94 rok

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Wiadomość z agroFakt.pl

rycho22    0

ten co zostal przy podbieraczu chce zdiac te boczne oslony a przez niego nie przejda

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

bobytempelton    158

Gązwa wałka przegubowego jest wbita na wał od podbieracza i to razem jest zabezpieczone kołkiem rozprężnym lub śrubą ,ja zawsze rozbijałem (demontowałem) krzyżak tak aby została tylko gązwa na wałku wybij kołek zalej wd40 dobry ściągacz i powodzenia, lekko nie zejdzie. przy okazji powymieniaj wszystkie tulejki plastikowe, a tuleje prowadzące po torze wyrzuć i załóż tam łożyska jutro ci podam nr. bo nie pamietam

rycho22    0

DZeki za objasnienie zdematowalem cierzko szlo ale poszlo z tymi lozyskami to nie bede kombinowal bo zakupilem te metalowe rolki a tak wogole to sprawdzony temat te lozyska zamiast rolek metalowych nie popekaly by?

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

michal1993    350

Temat jest związany z podbieraczem więc tu zapytam. Otóż w mojej prasie listwy z cynkami na podbieraczu chodziły ze skosa więc postanowiłem wymienić tą śrubę, która trzyma krzyżak na oście, owszem listwy są teraz prosto ale za to cynki wchodzą pod blachę i ją niszczą, jak to wyeliminować?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować