Zaloguj się, aby obserwować  
mati17744

Amazone D7 typ 30

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati17744    0

Potrzebuję tabeli wysiewu i instrukcji do siewnika zbożowego Amazone D7 typ 30 szer 3m, oraz chciałbym zapytać o zasadę działania przsekładni olejowej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was użytkuje siewnik do kukurydzy Kleine jak na załączonym zdjęciu  ??? Czy warto to kupić dla sb czy lepiej zaoszczędzić i kupić coś lepszego ?? Zdjęcie podglądowe 

• Przez Kondzio55
      Witam.Czy posiada ktoś instrukcje obslugi,tabele wysiewu do tego siewnika? 21 redlic na talerzach
      Jakie macie opinie o tym siewniku i jak sie sprawuje?

• Przez PodlaskiRolnik224
      Witam 
      Poszukuje tabeli wysiewu do siewnika gaspardo combinata 300
    • Przez wojna456
      Witam posiadam od dłuższego czasu siewnik fiona d70 ogólnie jestem z maszyny zadowolony ale w tym roku pojawił się dość dziwny dla mnie problem a mianowicie na każdym polu przejazd od miedzy gdzie koło napędowe idzie po niej nie jest zasiany każdy kolejny już jest ładnie tylko ten początkowy i zmuszony byłem dosiewać ręcznie. Czy ktoś miał podobny problem?? Proszę o pomoc. Dodam że na jednym polu zrobiłem na odwrót czyli koło napędowe szło po uprawnionej ziemi i ten problem nie występuje.
    • Przez DrPresto
      Problem polega na tym, że podczas próby kreconej wszystko wychodzi idealnie czyli to ile chciałem wysiać tyle jest ale sprawa wygląda całkowicie inaczej na polu. Siewnik wysiewa raptem połowę tego co było ustalone na 1 ha. Może macie pomysły co może być tego powodem?
      Liczę na Was!
      Dodam że chodzi o siewnik nordsten lift-o-matic typ clb/cld 2.5m
      Pozdrawiam!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj