Zaloguj się, aby obserwować  
MATIS

kombajn na 60ha

Polecane posty

MATIS    0

witam wszystkich jaki kombajn wybrac na moje 60 ha do 60 tys bizon nie wchodzi w gre bo jest za mało wydajny mam jednego i chce go sprzedac wławsnie z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5
zetor    4

John Deere 1075 powinienes kupic do 65 tyś gdzies z 85 roku.

pozdro


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja bym ci doradził jakiegoś forszaja może 516.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Chyba jedynym atutem "forsza" jest jego nizka cena. Mój wuja ma takiego większego z hederem o szer coś ponad 5 m. Ale nigdy nie interesował mnie ten sprzęt. Polecam Ci JD. Na 40ha (wszystko w zbożu i rzepaku) mam JD 970. Wydajność porównywalna do Z056. Mam heder 3,6m. Dla mnie wystarcza, bo na zarobki nie jeżdże. Tobie polecam coś z serii 1000. Może weź troche mniejszego (np. 1065), ale młodszego i w lepszym stanie, aby potem nie było awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0

ale do jd sa drogie czesci i to mnie odstrasza tak samo jak od classa MF DF I INNYCH ZACHODNICH KOMBAJMÓW FORSZNIT TEZ NIBY ZACHODNI ALE CZESCI SA PODOBNO TROCHE TANSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Jak chcesz mieć tanie części to weź mało wydajnego bizona. Części nie są aż tak drogie do zachodnich, a jeśli są, to aż tak szybko się nie zużywają, u mnie w JD 975 narazie wymieniane przeze mnie łożyska pasowały polskie, pasy polskie też tanie, chociaż długo nie chodzą, ale wybór nalezy do Ciebie. Ja bym brał jak wyżej pisałem coś z JD serii 10xx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku sluchaj mondrych ludzi. Kup JD z serii 965 , 975 lub 985 albo 1075 1085 nie polecam z tylu wal od wytrzasaczy nie ma podpory i sie wali. A przypominam ze to ma 6 klawiszy. Ale dobra jest LAVERDA mialem model 3350 maly. ALe caly ocynkowany to mozesz stawiac na dworze w zime. Mial jeszcze jakas dodatkowa wialnie ze odwiewalo w srodku wszystkie brudy w zbozu. Tyl podonoszony. A przypominam ze najnowszy cude techniki kombajn FENDT to jest LAVERDA.

Zalezy do jakiej kaski chcesz kupic maszyne ? Jaki hederek ? Zadzwon albo napisz cos Ci znajde:

0-515.533.850 Damian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nikt nikoga nie przejął tylko laverda produkuje pod zamówienie fendta a fendt na tym kase bije.dla porównania:

Bachsteiny są uwazane za najlepsze fortepiany ale nie robili ich sami bo częsc wyprodukowano w polskiej fabryce calisia w kaliszu B)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0

czyli jednym słowem polecacie mi jelonka ale czy tylkoa co powiecie o clasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja bym ci polecił jakiegoś jelonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A nie myślałeś o forszaju 514 wujka kolega ma i na 40ha ładnie lata ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja polecam jakiegos NH.Cos z serii 80xx (8060 lub 8070)Jak dobrze poszukasz to za te pieniądze z klima kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0

ja rozwazam nad forsznitem 524 masseyem 38 lub classem comandorem co o nich powiecie

 

doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj