Polecane posty

PongO    1

a Mi sie wydaje ze to jest u-355.tylko ktos sie pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

ursus 345 wygladal inaczej, maska cos jak 28

pozatym byl to prototyp i nie wszedl do produkcji

 

eidt: mala pomylka napisalem o 342, a czegos takiego jak 345 raczej nie bylo

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Był prototyp C-345. Praktycznie niczym nie różnił się od zwykłej 4011, parę szczegółów np maska, filtr oleju itp.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ursus c-345 był to ciągnik którego zostały wyprodukowane kilka egzemplarzy nigdy nie wszedł na taśmę produkcyjną, budowa była podobna do c-328 maska trochę dłuższa, koła tylne takie same, silnik 3 cylindrowy. Jego produkcją przerwała produkcja zetora 3011 major i zetor 4011.

 

Spytacie skąd mam takie informacje ano kiedyś czytałem dokładnie o tym samym w RPT.

 

Znowu orty!

Edytowano przez milanreal1

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Dawid zastanowiłeś się co piszesz. C-345 był podobny do C-355 a nie do C-328


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Gdzie wy tu widzicie silnik z 30-ki? Układ kierowniczy 60-ka wygląda na to że silnik jest z 4011. I to prawdopodobnie wszystkie różnice. Pewnie zrobili parę sztuk i zrezygnowali zakładając mocniejszy silnik 60-ki. I na tym koniec historii c-345.

 

http://www.farmphoto.com/thread.aspx?mid=339242

 

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niczym się nie różnił od pierwszych C-355 silnik typowy z filtrem oleju dla tych ciągników, obciążniki i reszta wypisz wymaluj C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Panowie zamiast się tu wyzywać od najgorszych to czytajcie co jest napisane wcześniej i zwracajcie uwagę na szczegóły (końcówki symboli)

 

Ursus C-342 - Prototyp opracowany na bazie C-328 posiadajacy 3 cylindrowy silnik - mam nawet fotke w galerii z jakichs targów - http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/47286-ursus-c-342/

 

a Ursus C-345 to całkiem inna bajka - w tamtych czasach na rynek krajowy produkowano jeszcze Ursusa C-4011 a chcąc go nieco unowocześnić do celów eksportowych to założono mu kanciatą maskę i wprowadzono kilka innowacji które pozniej pojawiły się w C-355 - tak więc C-345 to eksportowa przejsciówka między C-4011 a C-355


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

I co i co miałem rację to wy się czepiacie o ortografię! Na zdjęciu u kolegi KAMILK10 to nie jest c-345 tylko to jest pierwszy wypust c-355. c-345 był dokładnie tak robiony jak kolega MECHANIZATOR opisał ( dziękuja za poparcie ).A silnik miał bardzo podobny do ursusa c-328 tylko że 3 cylindry.

Edytowano przez Dawid18

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Dawid18 no nie wiem czy Twoja euforia jest uzasadniona i czy @MECHANIZATOR Ciebie tak znow popiera, ja radze Ci dokładnie przeczytać jego post. :D

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dawid przeczytaj mój post 50 razy i zastanów się czy twoja radośc jest zasadna

 

napisałem że C-345 to taka eksportowa przejsciówka na C-355 ale nic o 3 cylindrowym silniku w nim nie pisałem to raz a dwa to ten z fotografi http://www.audiovis....c26d287a450461/ to pewnie jakiś egzemplaż który zabłąkał sie w kraju nie trafiajac na eksport

 

zeby nie było to pisze jeszcze raz

 

C-345 to taki 4011 z kanciatą maską i 4 CYLINDROWYM SILNIKIEM TYPU S-4001

 

kilka fotek znalezionych w necie http://polskamaszyna.pl/showphoto.php?photo_id=2440 http://www.farmphoto.com/thread.aspx?mid=339242

 

C-342 to taki C-325 (C-328) z 3 cylindrowym silnikiem typu S-313 - a symbol C-342 bo miał mieć 42 KM niestety pozostał w fazie prototypu

 

dla potwierdzenia - skrzynia biegów w C-342 znana z C-325 C-328 i C-330 http://www.agrofoto....87-ursus-c-342/

 

paniali ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ja twój post doskonale rozumiem i 50 razy nie musze go sylabizować bo nie mam czasu i bym ogłupiał. Jak kolega nie rozumie to nie widze przeszkód można czytać po 150 razy. Koledzy powyżej stwierdzili że c-345 jest podobny do c-355 ja się sprzeciwiłem i stwierdziłem że jest podobny do ursusa c-328 to inni mnie wyśmiali i kolega @MECHANIZATOR mie poparł i też stwierdził że jest podobny do c-328 i ładnie z grzeczności podziękowałem. I nadal nie rozumiem w czym tu problem?

 

Znowu orty!

Edytowano przez milanreal1

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Ja twój post doskonale rozumiem i 50 razy nie musze go sylabizować bo nie mam czasu i bym ogłupiał. Jak kolega nie rozumie to nie widze przeszkód można czytać po 150 razy. Koledzy powyżej stwierdzili że c-345 jest podobny do c-355 ja się sprzeciwiłem i stwierdziłem że jest podobny do ursusa c-328 to inni mnie wyśmiali i kolega @MECHANIZATOR mie poparł i też stwierdził że jest podobny do c-328 i ładnie z grzeczności podziękowałem. I nadal nie rozumiem w czym tu problem?

 

Znowu orty!

Nie no kolego sam chyba nie wiesz co wypisujesz nikt cię nie poparł!

Kolega @MECHANIZATOR napisał,że c-342 jest podobny do c-328!

A c-345 do c-355!

Nie wiem czy ta osiemnastka w nicku to wiek,ale jeśli tak to popracuj nad ortografią bo matura za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Damian nie wiem gdzie ty to u mnie wyczytałeś ale ja nic takiego nie napisałem

 

C-345 jest podobny do C-355 a nie do C-325 (C-328)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Matura zdana 10 lat temu. Nie za pomocą długopisa ani komputera.

Edytowano przez Dawid18

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Prosta sprawa. Wstaw cytat kolegów w którym napisane jest że 345 jest podobny do 328.

 

Myślę że już nie napiszesz.

 

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj