Skocz do zawartości
Grzegorz6180

Szkoły rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamillo0    132

W Węgrowie to nie wiem ale w Janowie to podobno zrobili w budynku co była rolnicza zrobili hoteralską szkołę. I właśnie się pytam czy to prawda a w Siedlcach nie ma bo był taki profil w Rolniku ale zlikwidowali w tamtym roku.

kubu365    1
Ja chodzę do Szkoły rolniczej w Kijanach

ja sie wybieram na przyszly rok do Kijan

wojtek53    0
W Węgrowie to nie wiem ale w Janowie to podobno zrobili w budynku co była rolnicza zrobili hoteralską szkołę. I właśnie się pytam czy to prawda a w Siedlcach nie ma bo był taki profil w Rolniku ale zlikwidowali w tamtym roku.

jest i hotelarska ale tez jest technikum agrobiznesu i architektury krajobrazu

karol091193    91

Siema. W tym roku mam zamiar iść do szkołu rolniczej. Tylko której? Mam zaplanoane dwie. Jedna to jest w Wojewodzinie(chodziła tam moja mama i ją chwali) znajduje się pod Grajewem ok. 2km(woj. podlaskie) lub Do Białegostoku na Dojlidach. Którą mam wybrać? Odległość między tymi dwoma szkołami od miejsca mego zamieszkania, ok 10km od Moniek, jest przybliżona. Napewno będę składal papiery do obu szkół. W mońkach też jest rolnicza ale tam na pewno nie pujdę bo znam wielu takich monieckich rolników którzy niczego się nie dorobili. Ile trzeba mieć pkt aby dostać się do Białego? A może jest ktoś kto uczy się lub uczył w jednej z nich?Proszę o pisanie na forum albo gg 10161692, może być także na PW. Zależy mi na tych informacjach. Z góry wielkie dzięki

UrsusCzesio    304

A chodzi może z tąd ktoś do ZSCKR Sypniewo?? Tej której absolwentem jest nasz były minister rolnictwa A.Lepper :) to może się spotkamy bo ja tam lece :)

nasil90    94

a czy jest w o Węgrowie lub w Siedlcach szkoła do której wystarczy mnieć średnie wykształcenie? oczywiście szkoła rolnicza

Kamillo0    132

nasil90 napisz do mnie na PW to sobie poklikamy, z tego samego rejonu chyba jesteśmy.

nie czaje tylko o co ci chodzi

czy chodzi ci o to,że masz średnie i chcesz do rolniczej?

Jak tak to wiem,że w Siedlcach jest szkoła rolnicza po liceum i po studiach.

Coś słyszałem,że 2 lata po liceum a jak po studiach to wystarczy pół roxczny czy roczny kurs.

maseratti    0

KamilloO w Sokołowie Podl. jest szkoła która w tym roku przeszła pod ministerstwo, tam jest technikum rolnicze, mechanizacji rolnictwa, turystyki wiejskiej i agrobiznesu no i jakaś zawodówka.

kris14    259
A chodzi ktoś z was do ZSMR w Piątku?

http://www.centrum.scholaris.pl/zsmr.htm nawet ja na jednym zdjęciu jestem :rolleyes:

Wiesz może kto jest na tym zdjęciu z internatu?

Bo Ci kolesie przypominają mi takich dwóch z mojego internatu w Poznaniu, co też są na mechanizacji rolnictwa :huh:

kiju221    14

Ja dostalem sie na studia zaoczne na ZUT w Szczecinie na kierunek rolnictwo. Ale sie teraz bardzo zastanawiam, bo jest 2 nabor na te same studia tylko ze na dzienne i coraz blizej jestem dziennych. Jesli ktos sie wybiera to niech da znac :) Pozdrawiam

Mam pytanie czy teraz są w Olsztynie studia takie czysto rolnicze bo jak patrzyłem w internecie to niby wydział rolnictwo a kierunki jakieś Agroturystyka i jakieś ekologiczne, a nie widziałem takich czysto rolniczo rolniczych. Jeśli ktoś chodzi na takie lub wie coś na ich temat proszę odpowiedzieć z góry dzieki :D

Filipoo    14

witam:) idzie ktoś po wakacjach po szkoły rolniczej do samotuł???dobrze jakby jeszcze zaoczna :lol: ja tam ruszam jak utworzą klasę :lol: na dzienne brak checi i czasu B) a moze do czarnkowa do szkoły ktos się wybiera?? ;[

krycha094    7

szamotuły raczej otworzą kierunek ale bedziesz na pewno miał łączoną klasę :lol:

a co do zaocznych to nie wiem ale chyba nie ma :lol:

Jacooo    0

A ja tam ide chyba na zootecnike albo na europeistyke do szczecina

Filipoo    14

szamotuły raczej otworzą kierunek ale bedziesz na pewno miał łączoną klasę :)

a co do zaocznych to nie wiem ale chyba nie ma B)

jak byłem to mówili ze minimum 20 osób zeby była klasa do 26 sierpnia czas na składanie podań o przyjecie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje